Roczna Szkoła Kosmetologii Medycznej

Masterclass III – szkolenie podstawowe:

SZKOLENIA INDYWIDUALNE LUB MAX 2 OSOBY

Zapraszamy na nasze podstawowe szkolenie – Masterclass III. To intensywne, czterodniowe doświadczenie, które skupia się w 90% na zajęciach praktycznych.

Pierwszego dnia, zanurzysz się w teorię makijażu permanentnego i tajemnice pigmentologii i kolorymetrii. Drugiego i trzeciego dnia, przeniesiesz swoją wiedzę na praktykę, wykonując zabiegi na modelkach, skupiając się na brwiach w dwóch technikach – cieniowanej RoyalShading oraz włoskowej 3D Wild Volume lub instabrown (do wyboru). Czwartego dnia, odkryjesz tajemnice tworzenia perfekcyjnych ust w technice 3D Shadelicious.

Harmonogram szkolenia jest starannie zaplanowany, aby zapewnić Ci najpełniejsze doświadczenie. Każdy dzień jest pełen nauki i praktyki, zaczynając od teorii, a kończąc na praktycznym doskonaleniu umiejętności na modelkach.

Program szkolenia obejmuje wszystko, co potrzebujesz, aby stać się specjalistą w dziedzinie makijażu permanentnego. Od podstaw BHP, przez naukę o pigmentach, aż po techniki pigmentacji i pielęgnację po zabiegu.

Dla chętnych oferujemy dodatkowe szkolenia z zakresu zabiegu mezoterapiimikroigłowej. To szkolenie Masterclass III, szkolenie podstawowe, które otworzy przed Tobą drzwi do nowoczesnego świata makijażu permanentnego.

Z nami, Twoja podróż do świata makijażu permanentnego stanie się niezapomnianą przygodą. Czekamy na Ciebie!

§  techniki pigmentacji

§  budowa twarzy, formy i kształty

§  rysowanie wstępne

§  wyrównywanie niepożądanych asymetrii podczas wykonywania rysunku wstępnego

§  przebieg zabiegu

§  znieczulenia

§  oświadczenie – zgoda na zabieg, obsługa klienta

§  pielęgnacja po zabiegu

§  niebezpieczeństwa oraz ryzyko

§  konsultacja i rozmowa wstępna

§  przeprowadzanie zabiegu pigmentacji kreski na powiece górnej

§  przeprowadzanie zabiegu pigmentacji brwi metodą cieniowaną RoyalShading

§  przeprowadzanie zabiegu pigmentacji brwi metodą włoskową Wild Volume

§  kontur ust z wypełnieniem w technice 3D Shadelicious

§  DLA CHĘTNYCH: dodatowee szkolenia z zakresu zabiegu mezoterapiimikroigłowej Napisz. Pięknej stylizacji w pięknym stylu. Szkolenie Masterclass 3, szkolenie podstawowe. W nowoczesnym stylu tak teraz to nowoczesność. To słowo jest tak.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Właścicielka Instytutu Makijażu Permanentnego oraz Europejskiej Akademii Szkoleniowej. Prezes Fundacji działającej na rzecz dzieci i młodzieży, zmagających się z depresją i zaburzeniami zachowania „Za życiem.com” Absolwentka WSNoZ w Bydgoszczy na kierunku pielęgniarstwo i kosmetologia. Międzynarodowy trener PMU z 17 letnim doświadczeniem z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej. Uzyskała prestiżowe dyplomy The World’s Best PMU Lips Artist oraz International Master Trainer Pernament MakeUp. Jurorka i prelegentka międzynarodowych eventów PMU. 10-letnie doświadczenie w obszarze medycyny estetycznej, jak również rozwijająca się z wielkim zaangażowaniem w zakresie opieki pielęgniarskiej nad dziećmi i młodzieżą z depresją i zaburzeniami zachowania. Właścicielka renomowanej Europejskiej Akademii Szkoleniowej, jednostki akredytowanej przez MEN. Wieloletnia mentorka i wykładowczyni.