Poszukujesz stosunkowo nowej i ekscytującej kariery kosmetologicznej?

Zostań linergistką!

Makijaż permanentny to rosnący trend w branży kosmetologii.

Jeśli jesteś zainteresowana ekscytującą karierą linergistki, skorzystaj ze szkoleń makijażu permanentnego w Międzynarodowym Instytucie Makijażu Permanentnego.

Praca linergistki wymaga solidnej wiedzy teoretycznej, doświadczenia praktycznego oraz umiejętności pracy z ludźmi. Profesjonalne szkolenie jest niezbędne do uzyskania najwyższych umiejętności zawodowych.

Od 2012 roku. coraz więcej osób decyduje się na makijaż permanentny. Popularność tego zabiegu wciąż rośnie. W naszym Instytucie wierzymy w potrzebę popularyzacji zawodu linergistki, dlatego z pełnym profesjonalizmem prowadzimy szkolenia makijażu permanentnego dla osób początkujących, jak i aktywnie działających linergistek. Szkolimy osoby z całej Europy, a nasze szkolenia cieszą się z dobrą opinią u naszych kursantek.

MIĘDZYNARODOWY INSTYTUT MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Makijaż permanentny bez tajemnic!

PROFESJONALIZM I BEZPIECZEŃSTWO
PROFESJONALIZM I BEZPIECZEŃSTWO

Szkolenia w Międzynarodowym Instytucie Makijażu Permanentnego przeprowadza się z użyciem hipoalergicznych, atestowanych pigmentów oraz przy pomocy wysokiej klasy urządzeń. Podczas szkoleń korzystamy bezwzględnie ze sterylnych modułów, dzięki czemu nasze zabiegi są stuprocentowo bezpieczne. Ich opatentowana budowa jest gwarancją stabilnej pracy. Szkolenia z zakresu makijażu permanentnego prowadzone są przez wykwalifikowanego trenera-linergistę z wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem.

90% ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH
90% ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH

Podczas naszych szkoleń wykorzystujemy najnowsze pomoce dydaktyczne, instrukcje „ krok po kroku”, a także na bieżąco rozwiązujemy z Państwem wszelkie problemy pojawiające się podczas kursu. Tylko w naszym Instytucie gwarantujemy 90% zajęć praktycznych, a także bogatą teorię zawierającą np. wiedzę z zakresu kolorymetrii, dzięki czemu od razu uczą się Państwo unikania podstawowych problemów związanych z nieodpowiednim dobieraniem barwników.

JAKOŚĆ I ZADOWOLENIE
JAKOŚĆ I ZADOWOLENIE

Makijaż permanentny to inwestycja niezwykle rentowna, jeśli tylko potrafimy go prawidłowo wykonać. Jest to dziedzina, w której należy nieustannie się rozwijać, poszerzać swoje umiejętności i zdobywać jak najwięcej praktyki. Zadowolenie klientów to nasza najlepsza reklama, dlatego zachęcamy naszych kursantów do postawienia na jakość i zapoznania się ze specjalnie opracowanym przez nas programem kursów.

WSPARCIE I DORADZTWO
WSPARCIE I DORADZTWO

Przeprowadzane przez nas szkolenia odbywają się indywidualnie pod ścisłym okiem trenerów w profesjonalnie i kompletnie wyposażonych salach przeznaczonych do nauki i ćwiczeń. Dzięki temu nasi kursanci mają pewność, że poświęcamy im tyle uwagi, ile potrzebują. Aby uczyć się w naszym Instytucie nie potrzebujesz doświadczenia w kosmetyce lub medycynie. Wszystko czego od Ciebie oczekujemy to entuzjazm, zaangażowanie i chęć do nauki niesamowitych nowych umiejętności. Po odbytym szkoleniu, otrzymasz dyplom linergisty uprawniający do wykonywania zawodu. Ponadto jako jedno z nielicznych Centrum Szkoleniowych w Polsce oferujemy Ci bezpłatne wsparcie w stworzeniu Twojego osobistego portfolio z Twoimi pracami oraz opiekę i doradztwo w dalszej karierze.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ
MIĘDZYNARODOWY INSTYTUT MAKIJAŻU PERMANENTNEGO?

▪ Jesteśmy najbardziej nowoczesną instytucją szkoleniową na Pomorzu

▪ Posiadamy profesjonalną kadrę, która cały czas podnosi swoje kwalifikacje zawodowe

▪ Nasze szkolenia to 90 % zajęć praktycznych

▪ Wydajemy certyfikaty ważne w Polsce i na terenie całej UE

▪ Prowadzimy szkolenia dla obcokrajowców

▪ Oferujemy noclegi

▪ Zdobyte u nas wiedza i doświadczenie umożliwiają otworzenie własnego salonu kosmetycznego

▪ Położenie Instytutu niedaleko morza oraz urocza okolica Koszalina, oferują różnego rodzaju formy wypoczynku w czasie wolnym

▪ Pozytywne opinie wyszkolonych przez nas linergistek

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM SZKOLEŃ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585