Nasze zabiegi

W ofercie Instytutu Aleksandry Góreckiej znajdują się wyselekcjonowane zabiegi makijażu permanentnego. Proponujemy Państwu dwie techniki pigmentacji brwi, trzy metody makijażu ust oraz dwa warianty kreski na powiece górnej. Każdy z nich jest niepowtarzalny i spójny z naturalnym pięknem naszych Klientek.

 • Brwi Wild Volume

  Wild Volume

   

  Technika włoskowa makijażu permanentnego.

  Jest najnaturalniejszą metodą pigmentacji brwi. Bazuje na zastosowaniu łączonych technik ułożenia włosa, w celu nadania brwiom niesamowitej gęstości oraz stworzenia iluzji naturalnych włosków.

 • Brwi Royal Shading

   

  Technika cieniowana (zwana również ombre, soft powder, soft taps czy shading) inspirowana makijażem konturowym HD. Charakteryzuje się wysoką precyzją rysunku łuku brwiowego, oraz zastosowaniem dwóch kolorów nakładanych warstwowo, bądź jednego pigmentu o różnej temperaturze.

 • Usta 3D Shadelicious

   

  To klasyka makijażu permanentnego -  kontur plus cieniowanie. 

  Bazuje na tworzeniu efektu głębi oraz uwypuklenia ust przy pracy na czystych pigmentach.

 • Usta 5D Lady Shadelicious

  Usta 5D Lady Shadelicious

   

  Technika bazująca na zastosowaniu aż 5 kolorów, które ułożone są zgodnie z naturalnym kątem padania światła. Przez ten zabieg możliwe jest wydobycie i podkreślenie indywidualnych cech pigmentowanych ust, jak również korekta wszelkich asymetrii i nierówności, poprzez zastosowanie pigmentów o różnym stopniu nasycenia barwy.

 • Kreska Mystique Liner

   

  To dekoracyjne wersja eyelinera w technice 3D. 

  Podkreśla i wydobywa indywidualny kształt oka. W swojej pierwotnej wersji kolorystyka kreski typu Mystique Liner 3D bazuje na czerni i szarości, jednak istnieje możliwość stworzenia jej w dowolnym kolorze.