Już za dwa miesiące będzie można umówić się na zabiegi Aleksandry Góreckiej również na południu Polski. Nawiązałyśmy współpracę z dwoma gabinetami medycyny estetycznej w Krakowie oraz Nowym Sączu. Już dziś zapraszamy do rezerwacji zabiegów.

Gabinety partnerskie Aleksandry Góreckiej – to tu przyjmujemy

Adres: ul.Zamkowa 2a/5u, 30-301 Kraków
Zapisy na zabiegi: 12 341 43 01
Facebook

Adres: ul. Pijarska 9, 33-300 Nowy Sącz
Zapisy na zabiegi: 18 30 70 841 lub 792 927 722

W obu gabinetach zabiegi oraz konsultacje przeprowadzane będą osobiści przez Aleksandrę Górecką. Zainteresowanym klientkom oferujemy nasze najnowsze techniki pigmentacji trwałej ust, brwi oraz powiek.

Poznajcie naszą ofertę makijażu permanentnego

  • Kreska klasyczna – eyeliner

Delikatna kreska zagęszczająca linię rzęs. Bardzo subtelna propozycja dla osób, które chcą w praktycznie „niewidoczny” sposób podkreślić kształt oka oraz nadać większej objętości rzęsom.

Cieniowana, dekoracyjna kreska wykonana w technice 3D. Intensywna zaraz po zabiegu, po wyłuszczenie staje się subtelniejsza i dodaje spojrzeniu charakteru, podkreśla i wydobywa indywidualny kształt oka. Nadaje powiece efekt smokey eye. W kwestii kolorystyki bazuje na czerni i szarości, jednak istnieje możliwość stworzenia jej w dowolnym kolorze, w zależności od upodobań i typu urody klientki.

Metoda inspirowana najnowszymi technikami makijażu konturowego. Charakteryzuje się precyzją wykonania oraz zastosowaniem dwóch kolorów nakładanych warstwowo, lub jednego koloru o różnej temperaturze danego odcienia. Dzięki tym zabiegom uzyskujemy efekt płynnego przejścia z najjaśniejszego koloru, zastosowanego w początkowej części brwi, do bardziej nasyconego.

Połączenie metody włoskowej z metodą trójwymiaru. Podczas zabiegu tworzone są włoski różnej długości, szerokości i koloru. Technika jest odpowiednia dla każdego typu urody dzięki zastosowaniu nowych mieszanek kolorystycznych, w 100% dopasowanych do odcienia skóry, włosów i oczu klientki.
Dzięki technice włoskowej możliwe jest wydobycie indywidualnego kształtu łuku brwiowego. Zastosowanie łączonych technik ułożenia włosa, w celu nadania im niesamowitej gęstości skutkuje optycznym zagęszczeniem linii brwi.

  • Usta Rete

Najnowsza technika pigmentacji Aleksandry Góreckiej. Precyzyjna i niezwykle harmonijna metoda, dzięki której ostateczny efekt pigmentacji uzyskuje się po tylko jednym zabiegi. U 90% klientek nie jest wymagana druga pigmentacja.

Technika pigmentacji 3D to pierwszeństwo dla naturalności. Celem pigmentacji jest podkreślenie i rozświetlenie ust, poprawa konturu i subtelny efekt powiększenia. Podczas zabiegu wyrównuje się wszelkie asymetrie oraz modeluje kształt warg za pomocą nasycenia lub temperatury koloru.

Nie zwlakaj z marzeniemi – zapraszamy na bezpłatną konsultację

Jeśli od dawna marzyłyście o naprawdę naturalnym i „skrojonym na miarę” makijażu permanentnym, to jest to doskonała okazja, aby swoje marzenie ziścić! Obawiacie się, macie pytania – zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umawiania się na bezpłatne konsultacje.

Do zobaczenia we wrześniu!