Im więcej otrzymujesz od losu, tym bardziej zobligowany jesteś do dawania czegoś z siebie, bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi. Właśnie ten zamysł przyświeca akcji „G-Project – nowa, pewna Ty”, która rozpoczęła się 15.05 i potrwa aż do końca wakacji.

Na pomysł „Metamorfoz” wpadła Aleksandra Górecka – właścicielka, trener i założycielka Międzynarodowego Instytutu Makijażu Permanentnego. „Już od lat nosiłam się z zamiarem zrobienia czegoś dla kobiet, których życie nie oszczędzało i muszą cały czas walczyć o dobro swoje i swoich bliskich. Ich historie są dla mnie ogromną inspiracją, i uważam, że właśnie przez takie zrządzenia losu i złe chwile, wyrastają prawdziwie silne, niezależne i mądre kobiety. Ja tylko chce im pomóc rozbłysnąć” – opowiada pomysłodawczyni akcji.

Głównym założeniem projektu jest poznanie historii kobiet, bo to właśnie ich ma dotyczyć akcja. Spotkanie rodzin, wysłuchanie opowieści i podniesienie standardu życia dziewczyn i kobiet, które nawet o tym nie marzą, ponieważ tak są skupione na codziennych trudach, że zapominają o własnych potrzebach i kobiecości.

Naszą misją jest przywracanie wiary w siebie, harmonii i równowagi. Pragniemy pomóc w odzyskaniu nie tylko piękna zewnętrznego, ale i wspaniałego wnętrza, ponieważ uroda człowieka rodzi się właśnie w jego sercu. Równowagi pomiędzy pięknem wewnętrznym, zewnętrznym a pięknem umysłu. Chcemy wyrównać szanse na szczęście kobiet z różnych środowisk. Nawet jeśli nie miałaś łatwego startu w dorosłe życie, nasi eksperci zrobią wszystko, aby przywrócić siłę i wiarę w siebie. Razem możemy dużo więcej!

Przemiana naszych uczestniczek będzie odbywała się dwutorowo. Pierwszym etapem będzie szereg konsultacji z zakresu medycyny estetycznej. Jesteśmy w stanie pomóc naszym uczestniczkom w zakresie redukcji zmarszczek, bruzd, blizn, jak również wolumetrii całej twarzy: żuchwy, nosa i brody, jak również modelowania i powiększania ust.

Aleksandra Górecka osobiście przeanalizuje ich przemianę przede wszystkim pod kątem zastosowania makijażu permanentnego, jak również stylizacji, a co najważniejsze – podejścia do życia. Doradzi, ukierunkuje i zmotywuje do działania. Zastrzyk jej pozytywnego nastawienia i ogromny entuzjazm, z jakim podchodzi do osób potrzebujących wsparcia jest najlepszym lekarstwem na brak wiary w siebie. Dla niej nie ma tematów tabu, każdy problem wymaga przepracowania w sobie oraz uleczenia.

Naszym bohaterkom chcemy pomóc w każdym znaczeniu tego słowa, nie tylko poprzez zmianę zewnętrzną, ale również wsparcie mentalne. Dlatego w ramach projektu przeprowadzone zostaną również konsultacje i warsztaty z psychologiem – Panią Małgorzatą Niewiadomską, jak również instruktorem fitness – Magdą Bitowt. Ponad to przez cały czas trwania Metamorfoz, jak również po jego zakończeniu będą mogły zasięgać porad naszej wspaniałej prawniczki Karoliny Święch, która doradzi im w zakresie prawa rodzinnego, pracy oraz restrukturyzacji długów.

ETAPY G-Project

Krok 1: Opisz swoją historię i powiedz dlaczego to właśnie Ty chcesz stać się bohaterką naszej akcji. Możesz wysłać filmy, zdjęcia lub inne materiały, które pomogą dokładniej opisać Twoją sytuację.
Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj:
http://g-project.aleksandragorecka.com/formularz-zgloszeniowy/
Zapoznaj się również regulaminem konkursu:
http://g-project.aleksandragorecka.com/regulamin-g-project.pdf

Krok 2: Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy osoby, z którymi chcemy spotkać się osobiście, porozmawiać i wybrać historię do projektu. Będziemy chcieli wyłonić osoby, które naprawdę potrzebują naszej pomocy i wsparcia. Wybierzemy najciekawsze, przejmujące historie i dzielne bohaterki.

Krok 3: Metamorfoza – zabiegi medycyny estetycznej, makijażu permanentnego, zabiegi fryzjerskie i stylizacja naszych bohaterek.

Krok 4: Profesjonalna sesja zdjęciowa, której efekty opublikowane zostaną w naszym magazynie „G-project”.

Jeśli jesteś zainteresowana wzięciem udziału w naszym projekcie, albo znasz kogoś, kto nadawałby się do niego idealnie – nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami już dziś.

Tel: 602 124 585

E-mail: g-project@aleksandragorecka.com

Lub na naszym oficjalnym profilu Facebook: Aleksandra Górecka PMU Institute.