Kobiety od zawsze lubiły otaczać się aurą tajemnicy. Tyczy się to nie tylko kwestii charakteru, ale również, a może przede wszystkim, wyglądu. To co zakryte, wydaje się zawsze bardziej interesujące… Stąd panująca od wielu sezonów moda na smoky eyes. Permanentny również uległ temu trendowi proponując przydymioną kreskę, stylizowana na makijaż typu smoky.

Oferta naszego Instytutu wzbogaciła się ostatnio o makijaż permanentny kreski dekoracyjnej – cieniowanej. Ta autorska technika Aleksandry Góreckiej nosi nazwę Mystique Liner i jest skierowana do kobiet ceniących klasykę oraz najwyższą precyzję wykonania.

Mystique Liner to najdelikatniejsze wersja cieniowanej kreski 3D. Intensywna zaraz po zabiegu, po wyłuszczenie staje się subtelniejsza i dodaje spojrzeniu charakteru, podkreśla i wydobywa indywidualny kształt oka.

W swojej pierwotnej wersji kolorystyka kreski typu Mystique Liner 3D bazuje na czerni i szarości, jednak istnieje możliwość stworzenia jej w dowolnym kolorze, w zależności od upodobań i typu urody klientki.