Rozszczep wargi (tzw. zajęcza warga) i rozszczep podniebienia  to wady rozwojowe powstające we wczesnym okresie rozwoju zarodkowego. Nieprawidłowości te, występujące średnio raz na 400 urodzeń w Polsce, należą do najczęstszych wad rozwojowych u ludzi, stanowiąc przeszło 15% wszystkich wrodzonych deformacji.  Współczesna medycyna umożliwia leczenie operacyjne, które zwykle zostaje przeprowadzone we wczesnym dzieciństwie.
Usta po takim zabiegu często są zdeformowane oraz pozostaje na nich widoczna, nieestetyczna blizna. Taka sytuacja jest może powodować u pacjentów dyskomfort i uderzać w poczucie własnej wartości. Tu z pomocą przychodzi wiedza i umiejętności doświadczonego linergisty oraz tzw. pigmentacja medyczna rekonwalescencyjna. Pozwala ona między innymi na zatuszowanie blizn po plastyce rozszczepionej wargi oraz odtworzenie czerwieni wargowej. To jedna z najskuteczniejszych metod. Odpowiednio dobrany kolor barwnika przywraca skórze jednolity koloryt, rozbija i rozluźnia bliznę oraz poprawia kształt ust.
Istotą naszej pracy jest korekta niedoskonałości i eksponowanie naturalnego piękna naszych klientów. Czasem jednak zyskuje ona zupełnie inną, szalenie znaczącą wartość, gdyż oznacza możliwość niesienia pomocy pacjentom po skomplikowanych operacjach. Praktycznie natychmiastowa poprawa wyglądu bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie pacjenta, co podnosi niejednokrotnie jakość jego życia.

Światowe Stowarzyszenie Makijażu Permanentnego ELITE oraz Międzynarodowy Instytut Makijażu Permanentnego Aleksandry Góreckiej zachęcają do kontaktu osoby po operacji rozszczepionej wargi. Raz w miesiącu jedna z nich zostanie zaproszona na bezpłatny, poprzedzony konsultacją zabieg mikropigmentacji medycznej.
Przed zabiegiem chcielibyśmy poznać Twoją historię, w jaki sposób zmierzyłaś się z chorobą, kto Cię wspierał, jakie były etapy leczenia. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i wspólnie zdecydujemy, co pragniemy osiągnąć. Każdy etap będzie omawiany z Tobą i przeprowadzany po uzyskaniu Twojej akceptacji. Mamy nadzieję, że osiągnięty rezultat zwiększy Twoje poczucie wartości i komfort życia. Zabieg nie będzie Cię nic kosztował, a Twoje zadowolenie będzie naszą największą satysfakcją.
Właśnie dlatego na symbol naszej akcji wybraliśmy wstążkę z serduszkiem: oferujemy Ci pomoc płynącą z naszych serc, żeby poprawić m.in. wygląd tzw. ”serduszka” ust, które ucierpiało w wyniku operacji rozszczepionej wargi.

Wszystkie osoby zainteresowane naszą akcją proszone są o kontakt mailowy. Piszcie na adres manager@aleksandragorecka.com. W treści wiadomości zawrzyjcie koniecznie krótką historię Waszego przypadku, jak również zdjęcia ust po operacji.