Kilkuletnia praca z naszymi słuchaczami, zarówno osobami początkującymi jak i zaawansowanymi, rozmowy, maile, dyskusje na portalach społecznościowych, skłoniły nas do delikatnego liftingu naszego kursu basic. Od listopada będziemy mieli przyjemność zapraszać Was nie na pięcio- ale sześciodniowe kursy.

Czym rożni się nowa wersja kursu od poprzedniej? Dodatkowy dzień postanowiłyśmy zadedykować zagadnieniom dotyczącym kolorymetrii oraz projektowania kształtu ust i brwi. Obie tematy są bardzo rozległe, a ich zgłębienie, a co najistotniejsze, pełne zrozumienie, wymaga nie tylko teoretycznego omówienia, ale przede wszystkim praktyki. Nasi uczniowie uczyć się będą tworzenia mieszanek kolorystycznych na zajęciach zupełnie innych niż te, które oferowane są w klasycznych kursach makijażu permanentnego.
Kolejną nowością jaka została wprowadzona do programu są dwa dodatkowe (poza mezoterapią mikroigłową) pokazy: niwelowania zmarszczek oraz usuwania blizn i rozstępów. Mają na celu pełną prezentację możliwości zastosowania sprzętu, na którym kursantki pracują podczas szkolenia, jak również poznanie rozległego spektrum działania w zakresie makijażu permanentnego. Pragniemy, aby spod naszych skrzydeł wychodziły wyedukowane, pewne siebie specjalistki, które są pewne swoich umiejętności i chcą się rozwijać.

Po dwóch dniach teoretycznych kursanci przechodzą już do praktyki, czyli pracy na modelkach. Pierwszy przeprowadzany przez nich zabieg to pigmentacja kreski na powiece górnej – zagęszczenie linii rzęs. Jest to nieskomplikowany zabieg podczas którego kursanci przyzwyczajają się do pracy na maszynie i ,co najważniejsze, na ludzkiej skórze. W dalszej kolejności uczymy dwóch technik makijażu brwi – cieniowanej Royal Shading i włoskowej Wild Volume. Znajomość obu metod gwarantuje umiejętność odpowiedniego doboru techniki pod konkretną klientkę, zwłaszcza, że wiele skór wymaga zastosowania cieniowania razem z metodą włoskową. Ostatni – szósty dzień to usta 3D Shadelicious. Podstawowa technika trójwymiarowa zakładająca cieniowanie kolorem z jednoczesnym wyraźnym zaznaczeniem konturu.

Szkolenie Masterclass III jest doskonałą ofertą dla osób, które chcą prowadzić własną działalność w zakresie makijażu permanentnego. Podczas kursu zdobywają one nie tylko wiadomości teoretyczne, ale przede wszystkim cenne, specjalistyczne porady od fachowców światowej klasy.

Masterclass III – czego się nauczysz?

  • Praktycznego podejścia do Klienta, prowadzenia wywiadu oraz doboru makijażu pod konkretną osobę.
  • Przygotowania stanowiska pracy.
  • Przeprowadzania zabiegu mezoterapii mikroigłowej.
  • Rozluźniania blizn.
  • Usuwania rozstępów i zmarszczek.
  • Makijażu kreski na powiece górnej – zagęszczenie linii rzęs.
  • Techniki cieniowanej brwi – Royal Shading.
  • Techniki włoskowej brwi – Wild Volume.
  • Konturu ust.
  • Cieniowania – Shadelicious usta 3D

Termin: 07-12.11.2016
Cena: 8500,00 zł
Zapisy: manager@aleksandragorecka.com, +48 602 124 585