Lady Shadelicious

Lady Shadelicious to najsłodsza odsłona kultowych ust Shadelicious – autorskiej techniki Aleksandry Góreckiej. Cały czas pozostajemy w temacie cieniowania i budowania głębi, jednak tym razem to światło odgrywa główną rolę. Światło, a dokładnej rzecz ujmując, kąt jego naturalnego padania na usta.

Jeszcze nigdy makijaż permanentny nie był tak naturalny! Technika Lady Shadelicious bazuje na świetle, które na każdych wargach układa się inaczej. Zastosowanie metody Lady pozwala na wydobycie i podkreślenie indywidualnych cech pigmentowanych ust, jak również korektę wszelkich asymetrii i nierówności, poprzez zastosowanie pigmentów o różnym stopniu nasycenia barwy.

Dobór koloru, który zastosowany zostanie podczas zabiegu uzależniony jest od czerwieni wargowej ust Klientki. To ona stanowi punkt wyjścia do tworzenia odpowiedniej mieszanki pigmentów i ma wpływ na efekt końcowy zabiegu.

Cechy metody Lady Shadelicious:

  • pierwszeństwo dla naturalności
  • podkreślenie i rozświetlenie ust
  • subtelny efekt powiększenia
  • wyrównanie asymetrii ust poprzez modelowanie za pomocą nasycenia lub temperatury koloru
  • indywidualny i niepowtarzalny makijaż bazujący na kącie padania światła na skórę warg
  • cieniowanie kolorami

Technika Lady Shadelicious dedykowana jest kobietom ceniącym naturalność i perfekcyjny wygląd w każdej sytuacji. Doskonale poczuje się w niej pełna pozytywnej energii dziewczyna, chcąca być uśmiechniętą i pewną siebie na każdym kroku. Piękne, wymodelowane i rozświetlone usta są teraz na wyciągnięcie ręki.

Lady to jedna z trzech odsłon trójwymiarowego makijażu ust. Nasze Klientki mogą wybierać, w zależności od oczekiwanego efektu, między klasycznym Shadelicious, intensywnym SUPREME a naturalnym i rozświetlonym Lady Shadelicious.