Royal Shading

Brwi są jednym z najistotniejszych elementów twarzy. Doskonale wymodelowane i dopasowane do jej kształtu łuki odejmują lat i dodają rysom zmysłowego charakteru. Inspirując się najnowszymi technikami makijażu konturowego HD, stworzyliśmy technikę mikropigmentacji brwi o nazwie Royal Shading – królewskie cieniowanie. Jest ona odpowiedzią na marzenie kobiet o pięknym łuku, który na początku jasny, stopniowo przechodzi w ciemniejsze tony, co podkreśla jego linię i charakter.

Royal Shading to metoda wywodząca się z makijażu konturowego HD. Charakteryzuje się najwyższą precyzją wykonania oraz zastosowaniem dwóch kolorów nakładanych warstwowo, lub jednego koloru o różnej temperaturze danego odcienia. Nasza najnowsza technika stanowi połączenie zaawansowanej wiedzy o kolorach z metodą cieniowaną makijażu permanentnego i technikami konturowania, dzięki czemu jej efekty są zdumiewające. Łuk brwiowy zostaje po pierwsze perfekcyjnie wystylizowany po czym zastosowana zostaje technika cieniowania konturowego. Dzięki tym zabiegom uzyskujemy efekt płynnego przejścia z najjaśniejszego koloru, zastosowanego w początkowej części brwi, nad kącikami oczu, który stopniowo przechodzi w coraz ciemniejsze odcienie. W samym środku łuku brwiowego kolor jest najciemniejszy, następnie stopniowo jaśnieje w opadającej części brwi. Podłożenie cienia pod włos jest najistotniejszą cechą metody Royal Shading. To ono stanowi o charakterze kreowanych brwi.

Wbrew pozorom metoda Royal Shading nie jest dedykowana wyłącznie brunetkom. Blondynki i posiadaczki miedzianych włosów będą czuły się wyjątkowo komfortowo korzystając z tej techniki. Cieniowanie pozwoli na wydobycie kształtu ich jaśniejszych włosków i uformowanie ich w łuk, całkowicie dopasowany do naturalnego koloru włosów.

Cechy metody Royal Shading:

  • perfekcyjne wymodelowany, dostosowany do kształtu twarzy łuk brwiowy
  • modelowanie twarzy
  • połączenie metody cieniowanej z technikami makijażu konturowego
  • tonalne przejścia kolorystyczne
  • idealne wykończenie z zastosowaniem zasad makijażu HD
  • modelowanie łuku przy użyciu cienia
  • uzupełnianie ubytków przy użyciu techniki włoskowej

Technika Royal Shading jest stworzona z myślą o kobietach pragnących wyrafinowanego i skrojonego na miarę makijażu brwi. Osoba decydująca się na makijaż w tej metodzie ceni klasyczne piękno i zdaje sobie sprawę ze swojej atrakcyjności, którą uwielbia podkreślać i eksponować. Royal Shading to szlachetne piękno dla wybranych.