Makijaż permanentny ust w technice 3D jest obecnie najpopularniejszym i najbardziej pożądanym trendem na rynku mikropigmentacji. Stanowi odpowiedź na marzenie o pełnych, błyszczących, aczkolwiek w dalszym ciągu naturalnych ustach. Otwiera przed kobietami świat zupełnie nowych barw, stworzonych w oparciu o indywidualne oczekiwania każdej z nich, bazujących i wywodzących się ze struktury kolorystycznej skóry. Nic więc dziwnego, że nowa technika makijażu ust – Shadelicious zyskała niezwykłą popularność zarówno wśród osób zainteresowanych samym zabiegiem, jak również rzesz linergistów, którzy przyjeżdżają z najdalszych zakątków Europy, aby uczyć się tworzenia ust w technice trójwymiaru.

Technika Shadelicious basuje na grze światła i cienia oraz zastosowaniu rozbudowanych i wielowymiarowy kombinacji kolorystycznych. Każdy kolor, który zostanie wprowadzony w usta jest odcieniem wyjątkowym i w 100% odpowiadającym tzw. charakterystyce kolorystycznej skóry poddanej pigmentacji.
Metoda światła i cienia jest zagadnieniem tak obszernych i wielowymiarowym, iż pracując i doskonaląc ją, po przeprowadzeniu wielu zabiegów, doszliśmy do stadium, kiedy jej efekty zaczęły przekraczać najśmielsze oczekiwania. Perfekcja koloru i możliwości jakie daje zaawansowane operowanie jego walorem (czyli natężeniem) jak również jeszcze bardziej precyzyjne i niespotykane rozłożenie cienia, zaowocowało koniecznością odróżniania klasycznej metody Shadelicious od jej najnowszej wersji. Tak oto naradziła się technika o nazwie Shadelicious Supreme.

Cechy metody Shadelicious Supreme:

  • zaawansowane połączenia kolorystyczne
  • efekt głębi
  • niespotykane zastosowanie cienia i światła
  • efekt blasku
  • perfekcyjne uwydatnienie ust
  • zupełnie nowe mieszanki kolorystyczne
  • niespotykane, tonalne przejścia kolorystyczne
  • nieskończenie wiele wariacji kolorystycznych

Technika Supreme nie zna ograniczeń. Stosując ją możliwe jest uzyskanie kolorów wyjątkowo naturalnych, jak również mieszanek wysokim nasyceniu i temperaturze barwy.
Metoda Shadelicious Supreme dedykowana jest kobietom, dla których kolor stanowi kwintesencję piękna, zdającym sobie spraw ze swojej wyjątkowości i chcącym podkreślać ją na każdym kroku. Supreme znaczy najwyższy, wyjątkowy, wybrany, i taka właśnie kobieta zainspirowała nas do stworzenia tej techniki.