Ten post jest naszym pierwszym postem reklamowym, a to dlatego, że zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem najbardziej innowacyjnego urządzenia do makijażu permanentnego – Biodermalogic Viva Digital. Urządzenie jest już dostępne w naszym Instytucie i prowadzimy na nim szkolenia.

Biodermalogic Viva Digital

Jest to najnowocześniejsze urządzeniee do makijażu permanentnego na świecie. Jego innowacyjna technologia umożliwia komfortową pracę osobom zaczynającym pracę na urządzeniach, jak również jest polecane przez profesjonalne linergistki.
Biodermalogic Viva Digital jest lekkie i ciche, co także ma wpływ na komfort pracy i na samopoczucie klientów. Systematyczność pracy igły jest dużym ułatwieniem dla osób początkujących, ponieważ pracuje ona z tą samą częstotliwością, dostarczając skórze równomierną ilość pigmentu. Pigment, precyzyjnie wprowadzony w skórę nie rozlewa się i dobrze utrzymuje się w danym miejscu. Urządzenie pracuje płynnie, bez niepotrzebnych drgań, co wpływa na dodatkowy komfort pracy i precyzję wykonania zabiegu. Bardzo dobrze spisuje się w warunkach szkoleniowych i kursantki radzą z nim sobie znakomicie.

Niezwykle ważnym i docenianym aspektem urządzenia Biodermalogic Viva Digital jest jego sterylność i bezpieczeństwo, zapewniane przez jednorazowe, higieniczne igły PRECISE ELITE oraz system Click-In – przy zmianie kartridża, igła chowa się, uniemożliwiając przypadkowe ukłucie. Jest to zdecydowanie podwyższony standard bezpieczeństwa. Brudna igła jest źródłem zakażeń wirusami, dzięki systemowi Click-In ryzyko ukłucia się jest praktycznie wyeliminowane.
Biodermalogic Viva Digital jest polecane początkującym i doświadczonym linergistkom, i jest już dostępne w Polsce u wyłącznego dystrybutora, Aleksandry Góreckiej.

Igła PRECISE ELITE

W urządzeniu Biodermalogic Viva Digital igła PRECISE ELITE pracuje z wysoką częstotliwością nakłuć, dzięki czemu można zminimalizować urazy skóry i krwawienie. Igła szybko i mocno wchodzi w skórę, dzięki czemu linia nakłuć jest równa i nieposzarpana. Mikroprocesor zapewnia niezmienną częstotliwość i moc pracy urządzenia, pomimo zróżnicowanej struktury skóry. W związku z tym, w skórze pozostaje więcej pigmentu, a czas gojenia skóry po zabiegu jest krótszy niż zwykle.
Igła PRECISE ELITE jest pierwszą igłą o tak nowatorskm systemie. Specjalna membrana chroni igłę przed zanieczyszczeniami, pozwalając jej zachować swoją sterylność. Ponadto, specjalne zabezpieczenia uniemożliwiają cofanie się barwnika i krwi do rękojeści.

Wielkim atutem są jednorazowe, całkowicie sterylne kartridże (każdy posiada numer seryjny). W momenci, gdy kartridż jest odłączony, igła automatycznie chowa się w nasadce, uniemożliwiając zakażenie się wirusami poprzez przypadkowe ukłucie.

Podsumowanie kartridży:

  • stabilne i precyzyjne prowadzenie igły
  • sterylność dzięki jednorazowemu zastosowaniu
  • wewnętrzna membrana chroniąca przed cofaniem barwnika i krwi do rękojeści
  • 19 różnych sposobów konfiguracji igły
  • nowatorski system Click-IN ułatwiający zmianę kartridża
  • skuteczne zabezpieczenia przed ukłuciem igłą, minimalizujące ryzyko zakażenia wirusami
  • niemiecka produkcja

Innowacyjne akcesoria

Firma Biodermalogic w swojej ofercie posiada akcesoria do urządzenia, które są gwarancją precycyjności przy wykonywaniu zabiegów makijażu permanentnego.

Laser biostymulujący

Klasa 2, długość fali 650 nm, moc <1 mW). Laser zmniejsza prawdopodobieństwo pojawienia opryszczki po zabiegu, która jest częstą konsekwancją makijażu permanentnego ust. Ponadto stymuluje proces gojenia pigmentowanego obszaru po zabiegu.

Control Pen

Służy do sprawdzenia rozmieszczenia pigmentu w skórze. Jest bardzo pomocny przy sprawdzeniu, czy pigment jest  równomiernie rozłożony. Control Pen jest często stosowany przy zabiegach makijażu permanentnego brwi.

Mixing Pen

Oprócz funkcji do równomiernego mieszania pigmentów w pojemniczku, Mixing Pen ma zastosowanie przy wstępnym rysunku obszaru do pigmentacji, np. rysunek brwi lub ust.