MAKIJAŻ PERMANENTNY WYKONANY TECHNIKĄ 3D

Obecnie zabiegi mikropigmentacji przechodzą ogromny postęp. Wiąże się nie tylko z  ulepszaniem jakości urządzeń i produktów, wykorzystywaniem nowych technologii pozwalających na uzyskanie jak najwyższej precyzji, ale również z opracowaniem, doskonaleniem i wprowadzaniem do zabiegów nowych metod. Przy pomocy zaawansowanej techniki 3D, otrzymamy trójwymiarowy efekt końcowy. Zadowoli on nawet najbardziej wymagających klientów. Metoda ta skoryguje mało wyraźne i zmęczone oczy lub wąskie i asymetryczne usta. Jest idealna przede wszystkim w przypadku rzadkich brwi lub całkowitego ich braku.

BRWI 3D

Technika 3D umożliwia wizualne zrekonstruowanie i uzupełnienie braków włosków w naturalnej linii brwi tak, aby wydobyć trójwymiarowy efekt głębi. Dzięki tej metodzie mikropigmentacji nadajemy twarzy wyrazistości i indywidualnego charakteru. Dzięki tej metodzie asymetryczne brwi, bardzo jasne i przerzedzone włoski, niezaznaczony łuk brwiowy, opadające powieki i inne niedoskonałości nie stanowią już żadnego problemu.

KRESKA 3D

Stosując nową technikę mikropigmentacji tworzymy kreski w taki sposób, by wykształciły precyzyjną linię wzdłuż rzęs i/lub powyżej niej. Dzięki takiemu zabiegowi uzyskujemy efekt intensywniejszej tęczówki oka, co wpływa również na nadanie spojrzeniu głębi i wyrazistości. Technika 3D  pomaga uzyskać efekt liftingu poprzez „uniesienie” zewnętrznych kącików oczu.

USTA 3D

Technika 3D pozwala na uzyskanie efektu trójwymiarowości, co daje nam możliwość wizualnego powiększenia ust przy zastosowaniu techniki światłocienia. W rezultacie usta nie tylko wydają się większe, ale nabierają idealnego, symetrycznego kształtu oraz uzyskują mocniej zaznaczony kolor. Klientka może zdecydować się  na sam kontur, kontur z cieniowaniem lub z wypełnieniem całych ust.

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585