KOREKTY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Makijaż trwały powinien zdobić kobietę i dodawać jej blasku. Ale co zrobić, kiedy wykonany makijaż nie spełnia oczekiwań kobiety?

Zdarza się tak, że makijaż został wykonany przez niewykwalifikowaną osobą bądź użyto niewłaściwych pigmentów. Źle dobrany barwnik, po pewnym czasie może się odbarwić na inny kolor. W takim przypadku ratunkiem jest pigmentacja korygująca.

Najczęstszym problemem dotyczącym koloru są: fioletowe, czerwone, czarne i niebieskie brwi. Wynika to z braku doświadczenia i wiedzy na temat kolorystyki i pigmentacji. Po zabiegach korekcyjnych kolory wracają do naturalnej tonacji, a kształt zostaje poprawiony.

Nie należy czekać, aż nieudany makijaż permanentny zniknie lub rozjaśni się. Lepszym rozwiązaniem jest jego korekta. Polega to na wybiciu niepożądanego pigmentu, aż stanie się całkiem niewidoczny, na którego miejscu pojawi się nowy, o poprawionym kształcie i kolorze.

PIGMENTACJA MEDYCZNA

Czasami życie bywa przewrotne i obciąża nas chorobami, wymagającymi leczenia ciężkimi zabiegami jak chemioterapia, co powoduje łysienie, ubytki włosów na brwiach czy wypadające rzęsy. Jest to niekomfortowe szczególnie dla kobiet, obniża znacznie poczucie własnej wartości.

W takich przypadkach makijaż permanentny jest bardzo pomocny. Pomaga nie tylko uzdrowić duszę, ale i ciało. Odrywa na nowo piękno, które kryje się w człowieku. Pigmentacja medyczna ułatwia powrót do normalnego i swobodnego życia po skomplikowanych operacjach i zabiegach, ale także dzięki barwnikom kamuflującym pozwala ukryć widoczne blizny na ciele i twarzy po wszelkich urazach.

Widoczność blizn po wypadkach, zabiegach chirurgicznych, bielactwo, a nawet oparzenia, może być zniwelowana za pomocą pigmentacji w kolorycie odpowiadającym pigmentowi skóry. Trzeba jednak pamiętać, że są to trudne procedury wymagające dużo cierpliwości. Musimy się liczyć z tym, że nie wszystkie blizny można ukryć wykonując zabiegi pigmentacji. Dla osób posiadających przebarwienia skórne są to zabiegi przynoszące zadawalające efekty.

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585