MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Makijaż permanentny brwi ma na celu poprawienie ich obecnego wyglądu, a co za tym idzie nadanie nowego wizerunku. Permanentne brwi pozwalają na zagęszczenie łuku brwiowego, wyregulowanie jego kształtu i grubości. Zabieg nadaje twarzy świeżego, młodego i bardziej wyrazistego  wyglądu.

PRZED ZABIEGIEM

Zaleca się nie wykonywanie żadnych zabiegów na brwiach przez okres miesiąca przed planowanym zabiegiem. Naturalny kolor i układ brwi umożliwia dobór odpowiedniego pigmentu do jej naturalnego wyglądu. Należy też zadbać o skórę w miejscu brwi i dookoła nich.

W przypadku kiedy skóra jest zbyt sucha, należy ją nawilżyć, zaś na skórę zgrubiałą i matową wykonać peeling i nałożyć maskę bądź ampułkę. Skórę zbyt tłustą należy oczyścić. Polecane jest wykonanie jednego lub dwóch zabiegów mikrodermabrazji, dzięki którym skóra brwi stanie się gładka i nawilżona.

Skóra, która została przygotowana w taki sposób lepiej chłonie pigment i pozwala na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego kształtu. W efekcie końcowym brwi są bardziej wyraziste i dłużej utrzymują kolor.

PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu brwi mają intensywny kolor, nawet w przypadku wykonania makijażu bardzo delikatnego. Jest to naturalny efekt pozabiegowy i nie należy się tym martwić, ponieważ w ciągu 4-7 dni pigment pracuje w skórze i złuszcza się, wybijając około połowy koloru.

Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować bardzo delikatnie, szczególnie przez pierwsze kilka dni. Absolutnie nie wolno moczyć, trzeć, ani dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skóra poddana zabiegowi w żadnym wypadku nie może być myta mydłem, ani traktowana innymi kosmetykami niż te, które zostały zalecone przez linergistkę. Nie wolno korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu.

Brwi należy nawilżać kilka razy dziennie, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E LTL wzmacniającego ochronę skóry. Jeśli klientka nie będzie dostosowywała się do powyższych zasad, mogą wystąpić odbarwienia.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

Idealnie podkreślone oczy świadczą o wyglądzie całej twarzy. Nadają jej temperamentu, blasku i wyrazistości. Idealnie podkreślone oczy nadają twarzy temperamentu, blasku i wyrazistości. Niestety natura nie zawsze umożliwia nam podkreślenie cech naszej twarzy. Opadające powieki, małe oczy i inne mankamenty bardzo często nie pozwalają na wykonanie idealnego makijażu.

Technika mikropigmentacji polega na wyrysowaniu kreski powyżej linii rzęs. Ma to na celu podkreślenie pożądanego kształtu i poprawienie intensywnoścci tęczówki oka. Poza możliwością nadania głębi spojrzeniu można również skorygować kształt oka, w przypadku asymetrii lub dysproporcji.

Kreski na powiekach są bardzo kobiece i można je polecić każdej pani niezależnie od wieku. Dzięki nim można uzyskać efekt liftingu, uniesienia zewnętrznych stron oka oraz nadać im bardzo intrygującego wyglądu.

PRZED ZABIEGIEM

Przed wykonaniem makijażu permanentnego oczu należy zadbać o to, by skóra powiek była właściwie nawilżona i wygładzona. W przypadku powiek wrażliwych i skłonnych do opuchnięć warto wcześniej przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki. Dobrze jest również wyspać się bezpośrednio przed zabiegiem, aby oczy były wypoczęte.

PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest intensywna, nawet, gdy był wykonany makijaż delikatny. Nie należy się tym martwić, ponieważ w ciągu 4-7 dni zabarwienie zblednie do połowy barwy wyjściowej.  Przez kilka dni po wykonanym zabiegu, miejsca poddane pigmentacji należy traktować ze szczególną delikatnością. Skóra po pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem, ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie zaleca się korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Nie wolno stosować cieni i tuszu do rzęs. Krem, który poleci linergistka trzeba wklepywać w odległości 0,5–1cm od kresek. Jeśli powyższe zasady nie będą przestrzegane, mogą wystąpić odbarwienia.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Makijażem trwałym można powiększyć usta, skorygować ich asymetrię i dysproporcję między górną a dolną wargą, jak również nasycić je pięknym kolorem. Kontur ust z plastycznym cieniowaniem jest doskonałym sposobem na uwydatnie kobiecych ust. Jeśli zaznaczamy kontur kolorem, który wybrałyśmy na całą pigmentację, wówczas efekt będzie naturalny. Można również obrysować kontur o 2-3 tony ciemniejszym kolorem z podobnej gamy kolorystycznej, wówczas pięknie zaznaczymy usta.

PRZED ZABIEGIEM

Przez 3 dni przed planowanym zabiegiem, należy koniecznie, wręcz obowiązkowo, przyjmować tabletki HEVIRAN (2 razy dziennie). Jest to preparat przeciwwirusowy, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Lek należy przyjmować po konsultacji z lekarzem. Aktywna opryszczka uniemożliwia wykonanie makijażu trwałego. Jeżeli zatem pojawił się ten problem, zabieg powinno się wykonywać po 2 tygodniach od całkowitego zagojenia się opryszczki.

Bardzo istotne jest, aby usta przed zabiegiem były nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment. Można wykonać kilka zabiegów mikrodermabrazji, kawitacji lub delikatnych peelingów. Dzięki nim skóra stanie się wygładzona i nawilżona. Tak przygotowana skóra ust lepiej wchłonie pigment i pozwoli na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego kształtu. W efekcie końcowym usta będą bardziej pełne i wyraziste.

PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest intensywna, nawet, gdy był wykonany makijaż delikatny. Nie należy się tym martwić, ponieważ w ciągu 4-7 dni zabarwienie zblednie do połowy barwy wyjściowej. Przez 3 dni po zabiegu obowiązkowo należy przyjmować 2 razy dziennie tabletki HEVIRAN. Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować bardzo delikatnie. Absolutnie nie wolno moczyć,  trzeć, ani dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skóra poddawana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem, ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę.

Nie wolno korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Usta trzeba nawilżać kilka razy dziennie, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E LTL wzmacniającego ochronę skóry. Przed i po posiłkach usta powinny być dezynfekowane (dotyczy to zwłaszcza ust skłonnych do opryszczek lub infekcji). Niestety, w przypadku nie przestrzegania zasad, mogą wystąpić odbarwienia.

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585