MAKIJAŻ PERMANENTNY DLA MĘŻCZYZN

Zainteresowanie zabiegami makijażu permanentnego wzrasta wśród mężczyzn niezależnie od wieku. Staje się on bardzo popularnym zabiegiem upiększającym i niwelującym niedoskonałości skóry.

BRWI

Zabieg ten cieszy się ogromną popularnością. Podkreśla naturalne rysy twarzy, poprawia kolor i gęstość brwi, które w procesie starzenia się cieńsze, rzadsze i pozbawione koloru.

LINIA RZĘS

Podczas procesu starzenia się, mężczyznom bledną i wypadają rzęsy, przez co tracą swe wyraźne rysy. Po wykonaniu makijażu permanentnego, oczy mężczyzny zyskują wyraźny kształt oraz naturalne spojrzenie.

USTA

Zabieg makijażu permanentnego ust u mężczyzn zyskuje sobie coraz większe grono zwolenników. Pozwala on na zatrzymanie i cofnięcie oznak upływającego czasu. Dzięki zabiegowi możemy skorygować blizny, nierówności oraz pojawiające się z biegiem lat przebarwienia.

KAMUFLAŻ PARAMEDYCZNY DLA MĘŻCZYZN
BLIZNY

Dzięki pigmentacji medycznej możemy ukryć blizny po różnego rodzaju urazach na twarzy i ciele. Zabieg pozwala na ukrycie kompleksów i niedoskonałości.

ŁYSIENIE

Uraz bądź blizny, niszcząc mieszki włosowe mogą powodować nieestetycznne łysienie. Doskonałym rozwiązaniem jest makijaż permanentny, zwany również mikropigmentacją skóry głowy. Zabieg ten rozwiązuje problem łysienia na czubku głowy, rzędnięcia włosów, prawie całkowitego bądź całkowitego ich braku a także łysienia plackowatego bądź rozproszonego.

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585