THREE COLOUR

THREE COLOUR to innowacyjne szkolenie dla osób zaawansowanych. Kurs prowadzony jest w systemie 4 – dniowym, przy czym kursant ma możliwość  wyboru interesujących go technik, tak więc trening może trwać od 1 do 4 dni, w zależności od ilości metod pigmentacji.

Kursy  THREE COLOUR dedykujemy osobom mającym min. roczne doświedczenie w pigmentacji. Szkolenia prowadzone są w małych grupach przez Aleksandrę Górecką oraz jej 3 asystentki.

NASZE TECHNIKI

Royal Shading (ombre)

To metoda wywodząca się z makijażu konturowego HD. Charakteryzuje się  precyzją wykonania oraz zastosowaniem dwóch kolorów nakładanych warstwowo, lub jednego koloru o różnej temperaturze. Technika stanowi połączenie  wiedzy o kolorach z metodą cieniowaną makijażu permanentnego i technikami konturowania, dzięki czemu jej efekty są zdumiewające.

Wild Volume

Jest najnaturalniejszą, a co za tym idzie, najbardziej wymagającą techniką pigmentacji brwi. Bazuje na zastosowaniu łączonych technik ułożenia włosa, w celu nadania brwiom niesamowitej gęstości oraz stworzenia iluzji naturalnych włosków.

Shadelicious – Usta 3D

Klasyczna technika cieniowania ust, tzw. kontur + cieniowanie. Bazuje na tworzeniu efektu głębi oraz uwypuklenia ust przy pracy na czystych pigmentach.

Lady Shadelicious – Usta 5D

Bazuje na świetle, które na każdych wargach układa się inaczej. Zastosowanie metody Lady pozwala na wydobycie i podkreślenie indywidualnych cech pigmentowanych ust, jak również korektę wszelkich asymetrii i nierówności, poprzez zastosowanie pigmentów o różnym stopniu nasycenia barwy.

Mystique Liner

To dekoracyjne wersja eyelinera w technice 3D. Podkreśla i wydobywa indywidualny kształt oka. W swojej pierwotnej wersji kolorystyka kreski typu Mystique Liner 3D bazuje na czerni i szarości, jednak istnieje możliwość stworzenia jej w dowolnym kolorze.

Harmonogram szkolenia

8.45 – 9.00 Rejestracja kursantów, uzupełnianie dokumentów oraz podpisywanie umów
9.00 – 10.00 Część teoretyczna: prezentacja techniki, umówienie zasad i kroków pigmantacji, kolorymetria
11.00 – 12.00 Praca na skórkach treningowych
12.00 – 13.00 Przerwa lunchowa
13.00 – 17.00 Część praktyczna: praca na modelce

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585