MASTER TRAINER

MASTER TRAINER to pierwsze z dwóch szkoleń trenerskich oferowanych przez Instytut. Jest to kurs uprawniający do organizowania szkoleń z zakresu pigmentacji w metodzie maszynowej, na poziomie podstawowym. Po jego ukończeniu kursant staje się trenerem podstawowych technik, takich jak makijaż permanentny brwi, kresek i ust.

Jeżeli wiesz wszystko o makijażu permanentnym, posiadasz doświadczenie praktyczne w wykonywaniu zabiegów i chcesz dzielić się swoimi umiejętnościami z przyszłymi linergistkami, podnieś swoje kwalifikacje i zostań trenerem makijażu permanentnego.

Szkolenie ma na celu praktyczne i teoretyczne przygotowanie przyszłych trenerów makijażu permanentnego do prowadzenia własnych kursów.

Podczas szkolenia trenerskiego kursant otrzymuje:

 • wiadomości z zakresu wszystkich technik pigmentacji autorstwa Aleksandry Góreckiej: Wild Volume (technika włoskowa brwi), Royal Shading (technika cieniowana brwi), usta 3D Shadelicious. Kurs trenerski ma na celu nie tylko naukę prowadzenia szkoleń, ale również doszkolenie z nowych technik pigmentacji
 • metodologii prowadzenia szkoleń dla osób początkujących. Kursant przed rozpoczęciem szkolenia samodzielnie przygotowuje skrypt, który jest sprawdzany i omawiany, tak, aby po zakończeniu kursu Trener mógł od razu zacząć organizować swoje szkolenia
 • unikalne know how, czyli zestaw praktycznych porad i schematów działań, które są niezbędne przy prowadzeniu centrum szkoleniowego lub gabinetu makijażu permanentnego

W Międzynarodowym Instytucie Makijażu Permanentnego prowadzone są szkolenia trenerskie na profesjonalnym poziomie. Indywidualne podejście naszych szkoleniowców umożliwia przekazanie wiedzy tak, by pewnie i bezpiecznie mogli Państwo nauczać swoich kursantów teoretycznego i praktycznego wykonywania zawodu linergisty.

 

W czasie trwania kursu zagwarantujemy Państwu nowoczesną aparaturę i pracę na jakościowych produktach.

MASTER TRAINER PROFESSIONAL

MASTER TRAINER jest szkoleniem specjalistycznym z podstawowych technik makijażu permanentnego. Szkolenie trwa 4 dni i kończy się otrzymaniem certyfikatu i tytułu MASTER TRAINER, upoważniającym do prowadzenia szkoleń z zakresu wykonywania makijażu permanentnego brwi, ust i kresek.

 

Wymagania: co najmniej 2 lata praktycznego doświadczenia w wykonywaniu podstawowych zabiegów makijażu permanentnego – brwi, usta, kreski. Przesłanie zdjęć z samodzielnie przeprowadzonych zabiegów.

Program:

 • Dzień 1
  Wykonanie zabiegu na modelce – kreski i brwi
 • Dzień 2
  Wykonanie zabiegu na modelce – usta. Omówienie techniki wykonywania zabiegów
 • Dzień 3
  Omówienie skryptów i sposobu nauczania. Techniki dydaktyczne, pedagogiczne i sposoby przekazywania wiedzy.
 • Dzień 4
  Samodzielne przeprowadzenie szkolenia na własnych, wcześniej przygotowanych skryptach.
MASTER TRAINER PROFESSIONAL

MASTER TRAINER PROFESSIONAL to specjalistyczny kurs trenerski będący najwyższym stopniem w edukacji trenerskiej, przygotowujący do prowadzenia szkoleń z zakresu zaawansowanych technik makijażu permanentnego, takich jak korekty, kamuflaże oraz mikropigmentacja medyczna.

 

Wymagania: co najmniej 2 lata praktycznego doświadczenia w wykonywaniu zabiegów korekt i kamuflażu, i mikropigmentacji medycznej.

Program:

 • Dzień 1
  Wykonanie zabiegu na modelce – korekty i kamuflaże – brwi i usta
 • Dzień 2
  Wykonanie zabiegu na modelce – mikropigmentacja medyczna
 • Dzień 3
  Omówienie techniki wykonywania zabiegów, omówienie skryptów i sposobu nauczania. Techniki dydaktyczne, pedagogiczne i sposoby przekazywania wiedzy.
 • Dzień 4
  Samodzielne przeprowadzenie szkolenia na własnych, wcześniej przygotowanych skryptach.

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585