Aleksandra Górecka
 
Polecam wszystkim szkolenia u Pani Oli :) miła atmosfera, pełen profesjonalizm, a wszystko to daje pełne przygotowanie do pracy. Dziękuje bardzo za czas poświęcony mi na szkoleniu i za całą wiedzę, którą mi przekazano :) pozdrawiam serdecznie.
 
 
   
03/06/2015
Aleksandra Górecka
 
PANI ALEKSANDRO, DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ I JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA TAK WSPANIAŁY I PERFEKCYJNY MAKIJAŻ. JEST DOKŁADNIE TAKI, JAK SOBIE WYMARZYŁAM POD WZGLĘDEM KSZTAŁTU I KOLORU. TO BYŁO WIELKIE SZCZĘŚCIE, ŻE TO DO PANI TRAFIŁAM, JEST PANI PO PROSTU BOSKA I ZNA SIĘ PERFEKCYJNIE NA TYM CO ROBI. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I NA PEWNO ZOSTANĘ PANI WIERNĄ KLIENTKĄ. POZDRAWIAM SERDECZNIE PANIĄ ORAZ PRACOWNIKÓW SALONU. ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO…SPEŁNIENIA MARZEŃ W REALIZACJI PLANÓW :)
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Ja jestem zachwycona kursem z makijażu permanentnego, który odbyłam u Pani Aleksandry Góreckiej. Świetna atmosfera, doskonałe podejście do osób uczących się zawodu i przede wszystkim najlepiej wykształcona i najbardziej kompetentna trenerka z jaką się w życiu spotkałam. Dziękuję Pani Aleksandro i pozdrawiam serdecznie.
 
 
   
08/02/2014
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585