Aleksandra Górecka
 
Jestem bardzo zadowolona, wręcz zachwycona szkoleniem u P. Aleksandry Góreckiej - dla mnie jest mistrzynią w makijażu permanentnym. Podczas szkolenia zwracała uwagę na najdrobniejsze szczegóły, wykonanie makijażu traktuje, jak poważna misję, spełnienie marzeń kobiet, które przychodzą po piękne brwi, usta, kreski... i własnie z takimi wychodzą. Wcześniej byłam na innych szkoleniach, gdzie niestety, ale \"uczyli\" złego wykonania makijażu.Nie mogę się doczekać kolejnego szkolenia i tylko u P.Oli warto zainwestować w swój rozwój. Profesjonalizm w 100%. Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać Panią Aleksandrę - ciepła osoba, zawsze pomocna, kobieta Anioł. Dziękuję, Olu, raz jeszcze!
 
 
   
05/26/2015
Aleksandra Górecka
 
Od kilku lat nosiłam się z zamiarem zrobienia szkolenia z makijażu permanentnego. Nie mogłam się zdecydować u kogo, ponieważ ofert szkolenia jest bardzo dużo, ale opinie o nich nie za dobre. W końcu, po długich poszukiwaniach, zdecydowałam się na szkolenie u Oli. To była doskonała decyzja! Szkolenie w pełni profesjonalne, dużo informacji, dużo ćwiczeń, własnoręcznie wykonywane prace na modelach pod nadzorem Oli i jej wspaniałych asystentek! Jestem bardzo zadowolona, szczęśliwa i pewna, że wrócę po kolejne stopnie wtajemniczenia! Ogromne podziękowania dla Oli i jej Teamu!
 
 
   
10/28/2015
Aleksandra Górecka
 
Olu,Bycie Twoją uczennicą było zaszczytem i ogromną przyjemnością! Dzięki Tobie czuję się pewna siebie i gotowa do działania. Co tu dużo mówić, szkolenie na najwyższym poziomie w super atmosferze. Taki trener jak Ty to skarb, dziękuję za wszystko. Pozdrawiam Ciebie, Olu, i całą Twoją wspaniałą załogę ;*
 
 
   
03/06/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585