Aleksandra Górecka
 
Olu, jestem Ci bardzo wdzięczna za kurs! Szkolenie z Tobą to zaszczyt i wielka przyjemność! Czuję się bardzo douczona i gotowa podjęcia pracy!!! Będę Cię zawsze wszędzie polecała, bo jesteś wspaniałym, wyrozumiałym, cierpliwym, pełnym pasji i chęci do przekazywania wiedzy trenerem!!! Cieszę się bardzo, ze miałam zaszczyt być Twoja uczennica! Dla wszystkich zainteresowanych - Ola jest cudowną osobą i najlepszym trenerem! Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w dalszej karierze.
 
 
   
03/06/2015
Aleksandra Górecka
 
Z czystym sumieniem mogę polecić Aleksandrę Górecką. Właśnie odbyłam u niej 2 szkolenia i jestem bardzo szczęśliwa i zadowolona. Długo szukałam odpowiedniej osoby, zajmującej się szkoleniami z makijażu permanentnego, miałam wiele wątpliwości, ale zdecydowałam się na nią, gdyż prowadzi ona zajęcia indywidualnie. Czytałam wiele dobrego o Pani Aleksandrze i wszystko się zgadza. Dla mnie jest moim MENTOREM. To, czego się nauczyłam, wiem że da mi możliwość wykonywania mojego zawodu na najwyższym poziomie. BARDZO DZIĘKUJĘ, PANI ALEKSANDRO, JESTEM SZCZĘŚLIWA, ŻE ZARAZIŁA MNIE PANI SWOJĄ PASJĄ!!!! NO I TE WŁOSKI NA BRWIACH :):):) JEST PANI PERFEKCYJNA. POZDRAWIAM SERDECZNIE I POLECAM WSZYSTKIM PRZYSZŁYM LINERGISTKOM.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Pani Ola jest cudotwórcą. Jest perfekcyjna w swojej pracy, swoją dokładnością i starannością potrafi sprostać oczekiwaniom każdej klientki. Daje poczucie bezpieczeństwa. A wychodząc z jej salonu, Twoja pewność siebie wzrasta :)
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585