Aleksandra Górecka
 
Pani Aleksandra to cudowna kobieta! W dzisiejszych czasach trudno spotkać ludzi, którzy są gotowi poświecić swój cenny czas drugiemu człowiekowi. Tak niewiele trzeba, zeby uczynić tak wiele. Zakładam, że każdy wyszukuje opinii na temat fachowości Pani Aleksandry, ale tu nie ma dwóch zdań, że jeśli potrzebujesz poprawienia swojej urody, to tylko u Niej. W 100 procentach będziesz zadowolona! Dla mnie jednak jest najważniejsze, że ktoś zupełnie mi obcy potrafi wysłuchać, współczuć, cieszyć się razem ze mną. Piszę o tym ponieważ, jeśli potrzebujesz oprócz zabiegów terapii psychologa to gorąco polecam również Panią Aleksandrę. Dwie pieczenie na jednym ogniu. Dziękuję za wszystko i życzę Pani z całego serca wszystkiego najlepszego.
 
 
   
12/12/2014
Aleksandra Górecka
 
Miałam przyjemność skorzystać z zabiegu kosmetycznego zrobienia dolnej kreski i konturu ust. Jestem niesamowicie zadowolona z efektu i z atmosfery panującej w gabinecie dzięki dziewczynom , które tam pracują. Zabieg wykonywała pani Ola, niesamowicie ciepła osoba. Czułam się u niej bezpiecznie. W gabinecie włączona była relaksacyjna muzyka, higiena bardzo przestrzegana. Ta kobieta to artystka. Cała załoga Fortunaty to super dobrana ekipa. Szczerze mogę polecić ten zakład. Serdeczne podziękowania dla Pani Oli.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Jak makijaż permanentny to TYLKO u Aleksandry Góreckiej. Profesjonalne podejście do klienta to jedna z wielu zalet, które można wymienić odnośnie usług wykonywanych przez Panią Aleksandrę. Co dla mnie było najważniejsze - to indywidualne podejście do klienta, każdy jest inny i ma inne wymagania czy predyspozycje. Aleksandra Górecka szanuje i eksponuje unikatowość każdej osoby, jej praca nie jest schematem, Pani Aleksandra z pasją podchodzi do swojej profesji. Ja po zabiegu tak się właśnie czułam - niepowtarzalna z wydobytym i podkreślonym pięknem przez P. A.Górecką - Dziękuję i szczerze polecam!
 
 
   
08/02/2014
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585