Aleksandra Górecka
 
W salonie Atelier Fortunata wykonałam makijaż permanentny ust. Zbierałam się do tego bardzo długo i bardzo długo też szukałam odpowiedniego miejsca do zrobienia zabiegu. Od szwagierki dowiedziałam się o istnieniu Atelier Fortunata. Wybrałam się tam i już od samego początku byłam miło zaskoczona. Pani Aleksandra długo rozmawiała ze mną na temat zabiegu, bezpłatnie wykonałyśmy rysunek próbny, dzięki czemu wiedziałam, jak będę wyglądać w makijażu próbnym. Ostatecznie zdecydowałam się na wykonanie zabiegu u Pani Oli. Sam zabieg nie był nieprzyjemny, za to rezultat - super. Może nie od razu po zabiegu, ale już na drugi dzień po widziałam wymarzony efekt. Dziękuję serdecznie Pani Oli, a także polecam wszystkim niezdecydowanym - Atelier Fortunata to trafiony wybór.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Gorąco polecam zabiegi makijażu permanentnego u Pani Aleksandry. Ja jestem mega zadowolona z brwi, po prostu rewelacja. Zachęcam Panie, które marzą o pięknych brwiach, to marzenie może się spełnić :-) Usta również robione u Pani Aleksandry przez jej kursantkę, naprawdę profesjonalnie :-)
 
 
   
03/06/2015
Aleksandra Górecka
 
Zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi i jestem mega zaskoczona a zarazem zadowolona. Mogę polecić z czystym sumieniem, naprawdę p.Aleksandra jest specjalistka w tej dziedzinie jest po prostu fenomenalna, pełen profesjonalizm. Długo się zastanawiałam nad tym zabiegiem, ale przełamałam lody i się zdecydowałam i nie żałuję i wy tez nie będziecie!! Naprawdę warto!!!
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585