Aleksandra Górecka
 
Chce się z Wami podzielić swoja opinia. Miałam makijaż permanentny (brwi) wykonany w bardzo znanym i renomowanym salonie w Warszawie. Niestety efekt był fatalny, a właściwie wcale nie było efektu. Pani robiła mi kilka powtórek, a w rezultacie zamiast ładnych brwi miałam zrobione czarne poprzerywane grube kreski, a miały przypominać włoski. Pani stwierdziła, ze moja skóra nie przyjmuje barwnika. Trafiłam później z polecenia do Pani Aleksandry, która od nowa wyrysowała mi ładne brwi. Wyszło za pierwszym razem idealnie. Jestem bardzo zadowolona i polecam Panią Aleksandrę. Z makijażem permanentnym trzeba uważać komu zaufać, bo to zostaje na kilka lat!!! Dziękuję bardzo, Pani Aleksandro.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Kolejne już, i z pewnością nie ostatnie, miło spędzone chwile w Atelier Fortunata. Kolejne spełnienie marzeń. Kolejna przyjemność:-)Dziękuję Pani Olu:-)
 
 
   
08/02/2014
Aleksandra Górecka
Chciałam serdecznie podziękować za to,ze mogłam sie tak wiele nauczyć ,rozbudzić moja pasje i zacząć przygodę z makijażom permanentnym.Dziekuje Pani Aleksandrze,za każde słowo, ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej jak i słowo krytyki.Niesamowicie zdolna kobieta pełen profesjonalizm!Chcialam tez podziękować Madzi i Adzie za cierpliwość ,pomoc,zaangażowanie -dziewczyny jesteście cudowne
12/02/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585