Aleksandra Górecka
 
Wiele miesięcy nosiłam się z zamiarem zrobienia makijażu permanentnego brwi, więc siedziałam i szukałam osoby, która będzie mogła pomóc mi w przywróceniu mojej twarzy pięknych, zmysłowych brwi... Pani Aleksandro, wielki szacunek i podziw dla Pani pracy. Dzięki Pani odzyskałam pewność siebie i wiarę, że są takie cudowne pełne pasji i profesjonalizmu osoby, które na pierwszym miejscu zawsze stawiają zadowolenie klienta. Moja przygoda z makijażem permanentnym dopiero się zaczyna dzięki Pani, Pani Aleksandro. Pozdrawiam serdecznie.
 
 
   
12/22/2014
Aleksandra Górecka
 
Pani Ola wykonała mi makijaż permanentny, który pięknie podkreślił moje oczy. Zabieg wykonany delikatnie, spokojnie, nie sprawił mi dyskomfortu, a efekt jest Glamour. Pani Aleksandra i jej zespół to rdzeń Atelier i życzę im dużo pracy, która sprawia im ogromną satysfakcję, co odczuwalne jest podczas wykonywanych zabiegów. Polecam wszystkim korzystanie z usług Atelier Fortunata.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Pani Aleksandra obdarowała mnie pięknymi ustami, jakich nigdy wcześniej nie miałam. Jestem wdzięczna za wykonanie zabiegu, z radościa bedę się teraz usmiechac :) Zabieg odbył się w milej atmosferze i z pełna wyrozumiałością. Dziękuje pani raz jeszcze. Pozdrawiam
 
 
   
03/10/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585