Aleksandra Górecka
 
Kolejne już, i z pewnością nie ostatnie, miło spędzone chwile w Atelier Fortunata. Kolejne spełnienie marzeń. Kolejna przyjemność:-)Dziękuję Pani Olu:-)
 
 
   
08/02/2014
Aleksandra Górecka
 
Chce się z Wami podzielić swoja opinia. Miałam makijaż permanentny (brwi) wykonany w bardzo znanym i renomowanym salonie w Warszawie. Niestety efekt był fatalny, a właściwie wcale nie było efektu. Pani robiła mi kilka powtórek, a w rezultacie zamiast ładnych brwi miałam zrobione czarne poprzerywane grube kreski, a miały przypominać włoski. Pani stwierdziła, ze moja skóra nie przyjmuje barwnika. Trafiłam później z polecenia do Pani Aleksandry, która od nowa wyrysowała mi ładne brwi. Wyszło za pierwszym razem idealnie. Jestem bardzo zadowolona i polecam Panią Aleksandrę. Z makijażem permanentnym trzeba uważać komu zaufać, bo to zostaje na kilka lat!!! Dziękuję bardzo, Pani Aleksandro.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Kilka dni temu zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi w salonie Atelier Fortunata, który wykonała Pani Aleksandra Górecka. Zabieg zostały wykonane delikatnie i bezboleśnie. Brwi są cudowne i pięknie podkreślają moją urodę i są bardzo naturalne, nie rzucające się w oczy. Pani Aleksandra jest bardzo miłą, ciepłą osobą i prawdziwą profesjonalistką w makijażu permanentnym. Polecam wszystkim, którzy planują sobie zrobić takie piękne brwi jak moje, to tylko u PANI ALEKSANDRY.
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585