Aleksandra Górecka
 
Instytut Aleksandry Góreckiej to rewelacyjne miejsce, aby nabrać jeszcze większej miłości do makijażu permanentnego. Cudowna atmosfera, cudowni ludzie., sama Ola to wspaniała i życzliwa, ciepła kobieta. Wiedza, którą dysponuje jest niezbędna do fachowego wykonywania makijażu. Przekazuje w sposób jasny i konkretny. Po szkoleniach człowiek nabiera sił do dalszej pracy. Ten instytut jest godny polecenia. Tu dowiesz się wszystkich szczegółów na temat jaki cię interesuje. Dziękuję Olu i i dziękuję Twoim dziewczynom.
 
 
   
08/05/2015
Aleksandra Górecka
 
Szkoliłam się u Pani Aleksandry z permanentnego i jestem zachwycona, nie tylko wysokim poziomem zajęć, ale przede wszystkim tą niezwykłą energią, jaką emanuje moja ukochana trenerka:) Dziękuję za całą wiedzę, jaką Pani mi przekazała i pozdrawiam serdecznie.
 
   
06/20/2014
Aleksandra Górecka
 
Pani Ola to 100% profesjonalistka. Dla mnie to prawdziwa artystka! Jestem jej niezmiernie wdzięczna - byłam załamana makijażem wcześniej robionym w innym salonie. Pani Oleńka podjęła się trudu, nie bała się lada wyzwania (najpierw rozjaśniła moje kruczo czarne, sztucznie zrobione brwi - później specjalną metodą zdjęła część barwnika i po wygojeniu - wyczarowała piękne, naturalnie wyglądające brwi. Nie mogę uwierzyć, patrząc w lustro, że tak naturalnie i perfekcyjnie może wyglądać makijaż permanentny. Teraz idę na górną kreseczkę. Pani Oleńko, bardzo, bardzo dziękuję, że dołożyła Pani tylu starań i dzięki Pani mogę znów patrzeć w lustro. Jest Pani czarodziejką.
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585