Aleksandra Górecka
 
Zrobiłam makijaż permanentny (brwi) w Fortunacie u pani Aleksandry, który wykonany został rewelacyjnie. Obawy? Oczywiście, że mi towarzyszyły, jak zawsze zresztą, kiedy chcemy sobie coś poprawić - zastanawiamy się wtedy czy upiększymy? czy zeszpecimy? Jednak p. Aleksandra jest bez żadnego wątpienia PROFESJONALISTKĄ! Od samego początku zapewniła mnie, że brwi będę miała dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłam. I tak też się stało. Mam prześliczne brwi, bardzo naturalne i delikatne - dokładnie takie jakie chciałam - SUPER! A pani Aleksandrę mogę polecić ze 100% pewnością, wszystko to w klimacie przemiłej i przyjaznej atmosfery. Pani Aleksandra jest nie tylko przemiłą i piękną kobietą, ale przede wszystkim jest PROFESJONALISTKĄ w dziedzinie, którą się zajmuje. Z wielką odpowiedzialnością polecam panią Aleksandrę i jej salon!
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Poddanie się makijażowi permanentnemu to trudna decyzja, bowiem nie pozbędziemy się go jednym pociągnięciem wacika, dlatego tak istotne jest w czyje ręce się oddamy – Pani Aleksandra to wykwalifikowany specjalista, zabieg wykonywany jest w czyściutkim gabinecie, w sterylnych warunkach, a właścicielka, jak i jej przesympatyczna ekipa zapewniają miłą atmosferę. Bardzo dziękuję Pani Oli za wyczarowanie brwi absolutnie pięknych i perfekcyjnie podkreślonych kolorem idealnie dobranym do mojej urody. Profesjonalizm i umiejętności Pani Oli gwarantują satysfakcję kobiecie w każdym wieku, która zdecyduje się na makijaż permanentny, bowiem Pani Ola, jak nikt inny potrafi wydobyć w swoich klientkach ich indywidualne piękno i podkreślić cechy ich urody. Brwi są idealne, perfekcyjnie dopracowany każdy najmniejszy włosek, a cudny kształt brwi podkreślił rysy twarzy.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Drogie przyszłe Linergistki, zwracam się do Was, jeżeli macie jakikolwiek problem z wyborem kursu makijażu permanentnego. W swojej co prawda niedługiej karierze zawodowej uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach i jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem jak u Oli :) Pamiętajcie Dziewczyny, że aby coś „wynieść” z jakiegokolwiek kursu bądź szkolenia musicie czuć się swobodnie i właśnie tą swobodę i poczucie bezpieczeństwa pod okiem świetnego Trenera oferuje Wam Międzynarodowy Instytut Makijażu Permanentnego. Zazwyczaj część teoretyczna jest nudna dla każdej z nas…ale nie z Olą;-) Zajęcia polegają nie tylko na przekazaniu wiedzy teoretycznej, ale na rozmowie. Każda z Was ma prawo pytać i na każde z pytań uzyskacie na pewno wyczerpującą odpowiedź. Ponadto po ukończeniu szkolenia nie zostajecie same, bo Ola w każdej chwili służy pomocą, możecie dzwonić z problemami i pytaniami jakie Was nurtują. Na mnie osobiście największe wrażenie zrobiło podejście Oli oraz Dziewczyn asystujących do kursantek. Atmosfera jest tak przyjemna, że człowiek nabiera wiatru w żagle i czeka na kolejny dzień szkolenia. Zespół, z którym miałam przyjemność zdobywać cenną wiedzę - wspaniały. Dziękuję, Dziewczyny, i mam nadzieję do zobaczenia na korektach;-) PODSUMOWUJĄC: NIE SZUKAJCIE SZKOLEŃ W PRZEREKLAMOWANYCH FIRMACH, BO I TAK TRAFICIE DO OLI- NAPRAWDĘ WARTO!!!!
 
 
   
05/18/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585