Aleksandra Górecka
 
Miałam okazję przez dwa dni widzieć, jak szkoli pani Oleńka, cudna osoba i fantastyczny szkoleniowiec. Pozdrawiam całą sympatyczną załogę.
 
 
   
04/20/2015
Aleksandra Górecka
 
Wiem, że większość z Pań sugeruje się opiniami w internecie przed wyborem gabinetu, proponującego usługi makijażu permanentnego, dlatego też z wdzięczności dla Pani Oli postanowiłam napisać o moich doświadczeniach. U Pani Oli w gabinecie Fortunata wykonałam makijaż permanentny brwi, moje niestety nie były „pokazowe”, a dość już miałam malowania ich kredkami czy henną - zwłaszcza, że zbliżało się lato i wszelkie kredki spływały mi po twarzy. Tak wiec szukałam długo gabinetu, zajrzałam do paru z nich i od początku wiedziałam, gdzie zrobię zabieg. Pani Ola wykonała dla mnie próbny rysunek, bardzo delikatny - zależało mi na naturalnym efekcie. Następnie przeprowadziła ze mną wywiad i udzieliła naprawdę dobrych rad dot. koloru i kształtu moich brwi. Umówiłyśmy termin zabiegu. Pani Ola podczas zabiegu poświęciła mi 2,5 godziny czasu, skrupulatnie rysowała kształt za każdym razem konsultując ze mną wszelkie poprawki, aż zrobiła idealny rysunek. Potem zabieg, który był praktycznie bezbolesny. Zabieg się skończył, Pani Ola poinformowała mnie co dalej i po 4 tygodniach zaprosiła na korektę (kolor się wyłuszcza, wiec takowa może być potrzebna - oczywiście u Pani Oli korekta jest darmowa). Parę tygodni po korekcie muszę stwierdzić, że jestem zachwycona! Moja brwi są piękne, maja idealny kształt, a dodatkowo wyglądają naprawdę naturalnie, dzięki czemu nie rzucają się w oczy, a zdecydowanie podkreślają moje rysy twarzy. Jestem bardzo wdzięczna, Pani Olu, za tak dobrze wykonany zabieg. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Drogie przyszłe Linergistki, zwracam się do Was, jeżeli macie jakikolwiek problem z wyborem kursu makijażu permanentnego. W swojej co prawda niedługiej karierze zawodowej uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach i jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem jak u Oli :) Pamiętajcie Dziewczyny, że aby coś „wynieść” z jakiegokolwiek kursu bądź szkolenia musicie czuć się swobodnie i właśnie tą swobodę i poczucie bezpieczeństwa pod okiem świetnego Trenera oferuje Wam Międzynarodowy Instytut Makijażu Permanentnego. Zazwyczaj część teoretyczna jest nudna dla każdej z nas…ale nie z Olą;-) Zajęcia polegają nie tylko na przekazaniu wiedzy teoretycznej, ale na rozmowie. Każda z Was ma prawo pytać i na każde z pytań uzyskacie na pewno wyczerpującą odpowiedź. Ponadto po ukończeniu szkolenia nie zostajecie same, bo Ola w każdej chwili służy pomocą, możecie dzwonić z problemami i pytaniami jakie Was nurtują. Na mnie osobiście największe wrażenie zrobiło podejście Oli oraz Dziewczyn asystujących do kursantek. Atmosfera jest tak przyjemna, że człowiek nabiera wiatru w żagle i czeka na kolejny dzień szkolenia. Zespół, z którym miałam przyjemność zdobywać cenną wiedzę - wspaniały. Dziękuję, Dziewczyny, i mam nadzieję do zobaczenia na korektach;-) PODSUMOWUJĄC: NIE SZUKAJCIE SZKOLEŃ W PRZEREKLAMOWANYCH FIRMACH, BO I TAK TRAFICIE DO OLI- NAPRAWDĘ WARTO!!!!
 
 
   
05/18/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585