Aleksandra Górecka
 
Dziewczyny, jeśli chcecie zrobić szkolenie z makijażu permanentnego to tylko u Pani Oli. Pełen profesjonalizm, wiem to, bo właśnie ukończyłam taki kurs i powiem więcej, jestem świetnie przygotowana do pracy w tym zawodzie i się nie boję. Ola pokazała mi piękną drogę w makijażu permanentnym, którą będę podążać. Dziękuję Ci bardzo!
 
 
   
03/06/2015
Aleksandra Górecka
 
Dziękuję serdecznie za fachowe oraz kompetentne szkolenie z makijażu permanentnego! Pani Aleksandra wykazała się wysokim stopniem profesjonalizmu, solidnością oraz dużym doświadczeniem. Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję do Was przyjechać, ponieważ za każdym razem kiedy jestem u Was, dostaję potężny zastrzyk energii i jeszcze większą motywację do realizacji swoich marzeń! Wszystkim gorąco polecam!
 
 
   
03/06/2015
Aleksandra Górecka
 
Ponad rok temu zrobiłam makijaż permanentny brwi w Atelier Fortunata. Po dwóch spotkaniach z Panią Aleksandrą musiałam niestety je przerwać (ze względów zdrowotnych), jednak wiedziałam, że na pewno do Niej wrócę. Jestem tydzień po korekcie brwi i nadal nie mogę napatrzeć się na to, co stworzyła Pani Ola stworzyła. Moje brwi wyglądały tragicznie, można powiedzieć, że w ogóle ich nie miałam, ale teraz jest cudownie. I przede wszystkim wyglądają bardzo naturalnie. Pani Aleksandra jest Mistrzynią w tym, co robi. Jej profesjonalizm, ciepło i serdeczność sprawiają, że każda kobieta po wyjściu z Atelier poczuje się jeszcze piękniejsza. Ja patrząc w lustro każdego dnia znów się uśmiecham i to wszystko dzięki Pani Aleksandrze. Dziękuję raz jeszcze za dużo cierpliwości, wytrwałości i życzliwości. Pani Olu - jest Pani nieoceniona w tym, co Pani robi. Polecam.
 
 
   
10/06/2014
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585