Aleksandra Górecka
 
Jestem bardzo zadowolona, wręcz zachwycona szkoleniem u P. Aleksandry Góreckiej - dla mnie jest mistrzynią w makijażu permanentnym. Podczas szkolenia zwracała uwagę na najdrobniejsze szczegóły, wykonanie makijażu traktuje, jak poważna misję, spełnienie marzeń kobiet, które przychodzą po piękne brwi, usta, kreski... i własnie z takimi wychodzą. Wcześniej byłam na innych szkoleniach, gdzie niestety, ale \"uczyli\" złego wykonania makijażu.Nie mogę się doczekać kolejnego szkolenia i tylko u P.Oli warto zainwestować w swój rozwój. Profesjonalizm w 100%. Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać Panią Aleksandrę - ciepła osoba, zawsze pomocna, kobieta Anioł. Dziękuję, Olu, raz jeszcze!
 
 
   
05/26/2015
Aleksandra Górecka
 
Po namowach znajomych zachwalających i regularnie odwiedzających Atelier Fortunata postanowiłam wybrać się na makijaż permanentny brwi i kresek. Piękny salon, uprzejme panie na recepcji i uśmiechnięty personel wywarły na mnie bardzo miłe, zaskakujące wrażenie. Nigdzie przedtem nie poczułam się tak życzliwie przyjęta i fachowo obsłużona. Bardzo miło wspominam pierwsze spotkanie z właścicielką Fortunaty, Panią Aleksandrą Górecką, jak się okazało niezwykle sympatyczną osobą i wspaniałym fachowcem z ogromna wiedzą i doświadczeniem. Pani Aleksandra poświęciła mi swój czas, aby rozwiać moje obawy związane z zabiegiem i szczegółowo mi o nim opowiedziała. Po tej rozmowie nie miałam żadnych wątpliwości, co do następnej wizyty i nie żałuję ;) Jestem zachwycona, nie spodziewałam się tak spektakularnego efektu. Jestem pod wrażeniem umiejętności Pani Aleksandry. Brwi są perfekcyjne, a kreski pięknie podkreślają i uwydatniają oko. Dziękuję Pani Olu. Wyrazy uznania!
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Dziękuję serdecznie za fachowe oraz kompetentne szkolenie z makijażu permanentnego! Pani Aleksandra wykazała się wysokim stopniem profesjonalizmu, solidnością oraz dużym doświadczeniem. Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję do Was przyjechać, ponieważ za każdym razem kiedy jestem u Was, dostaję potężny zastrzyk energii i jeszcze większą motywację do realizacji swoich marzeń! Wszystkim gorąco polecam!
 
 
   
03/06/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585