Aleksandra Górecka
 
Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Aleksandry. Pani Aleksandra to przemiła kobieta, która do zabiegu podeszła z należyta starannością oraz profesjonalizmem. Zabieg wykonany był fachowo - dlatego tez jestem bardzo zadowolona z brwi, które Pani Ola mi poprawiała, po wcześniejszym nieudanym makijażu permanentnym. Kolor i kształt teraz jest idealny, a przede wszystkim bardzo naturalnie wygląda :) Jak i Pani Ola tak i sam salon robi ogromne wrażenie :) Cudowne wnętrze z przemiłą obsługą :) Jednym słowem wszystko na wielki PLUS :) Zdecydowanie polecam!!!!!!!! Dziękuję, Pani Olu:)... i z pewnością jeszcze do zobaczenia wkrótce :)
 
   
07/14/2014
Aleksandra Górecka
 
Bardzo ale to bardzo polecam szkolenia u Pani Aleksandry Góreckiej pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera, profesjonalny sprzęt. Jeżeli myślicie o szkoleniu to tylko u Pani Aleksandry Góreckiej.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Miałam niewtpliwy zaszczyt uczestniczy w szkoleniu w Międzynarodowym Instytucie Makijażu Permanentnego . Jestem pod ogromnym wrażeniem zarówno wiedzy prowadzacej - Pani Aleksandry ( Oli ) , jak i organizacji całego szkolenia , pomocy asystentki Pani Oli oraz wygldu i wrażenia , jakie zrobił namnie cały Instytut. Pasję widac tu na każdym kroku - a niespotykana łatwosc przekazywania wiedzy przez Pania Olę powoduje - że człowiek ma ochotę od razu zabrac się do pracy Wiele wskazówek , materiałów , atmosfera - po prostu rewelacja . Wiem - jak trudno jest wybrac w dzisiejszych czasach szkolenie , które faktycznie co wniesie - jestemy bombardowani zewszad ofertami nowych kursów. Instytut Pani Oli nie musi - opinia o jakosci szkoleń - oraz późniejsze prace kursantek - sa najlepszym dowodem na poziom Miedzynarodowego Instytutu Makijazu Permanentnego . Polecam z całego serca
 
 
   
08/04/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585