Aleksandra Górecka
 
Od kilku lat nosiłam się z zamiarem zrobienia szkolenia z makijażu permanentnego. Nie mogłam się zdecydować u kogo, ponieważ ofert szkolenia jest bardzo dużo, ale opinie o nich nie za dobre. W końcu, po długich poszukiwaniach, zdecydowałam się na szkolenie u Oli. To była doskonała decyzja! Szkolenie w pełni profesjonalne, dużo informacji, dużo ćwiczeń, własnoręcznie wykonywane prace na modelach pod nadzorem Oli i jej wspaniałych asystentek! Jestem bardzo zadowolona, szczęśliwa i pewna, że wrócę po kolejne stopnie wtajemniczenia! Ogromne podziękowania dla Oli i jej Teamu!
 
 
   
10/28/2015
Aleksandra Górecka
 
Pani Aleksandra obdarowała mnie pięknymi ustami, jakich nigdy wcześniej nie miałam. Jestem wdzięczna za wykonanie zabiegu, z radościa bedę się teraz usmiechac :) Zabieg odbył się w milej atmosferze i z pełna wyrozumiałością. Dziękuje pani raz jeszcze. Pozdrawiam
 
 
   
03/10/2015
Aleksandra Górecka
 
Robiłam kurs makijażu permanentnego u p.Góreckiej i jestem naprawdę bardzo z niego zadowolona. Najpierw nauka, potem reszta - tak mogłabym określić w jednym zdaniu jakość prowadzonych zajęć. Dużo praktyki, poznawanie różnych urządzeń, kolorymetria, wizaż i pigmentacja. Dla mnie bomba. Dziękuje p.Aleksandro, wszystko czego się nauczyłam, zawdzięczam właśnie pani.
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585