Aleksandra Górecka
 
Pani Ola wykonała mi makijaż permanentny, który pięknie podkreślił moje oczy. Zabieg wykonany delikatnie, spokojnie, nie sprawił mi dyskomfortu, a efekt jest Glamour. Pani Aleksandra i jej zespół to rdzeń Atelier i życzę im dużo pracy, która sprawia im ogromną satysfakcję, co odczuwalne jest podczas wykonywanych zabiegów. Polecam wszystkim korzystanie z usług Atelier Fortunata.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Ja jestem zachwycona kursem z makijażu permanentnego, który odbyłam u Pani Aleksandry Góreckiej. Świetna atmosfera, doskonałe podejście do osób uczących się zawodu i przede wszystkim najlepiej wykształcona i najbardziej kompetentna trenerka z jaką się w życiu spotkałam. Dziękuję Pani Aleksandro i pozdrawiam serdecznie.
 
 
   
08/02/2014
Aleksandra Górecka
 
W czasie trwania mojej kariery zawodowej uczestniczyłam w ogromnej liczbie szkoleń, kilka z nich było naprawdę dobre, jedno rewelacyjne, ale dopiero szkolenie Masterclass u Aleksandry Góreckiej było SPEKTAKULARNE!!!! Muszę Ciebie ostrzec, jeżeli chcesz być przeciętną, stojącą w miejscu linergistką, nie jest to szkolenie dla Ciebie. Jeżeli jednak zdecydujesz się zostać wybitnym specjalistą w swoim zawodzie, to jest to JEDYNE miejsce w Polsce, gdzie otrzymasz tak ogromną wiedzę praktyczną, dowiesz się o trickach zawodowych, o których do tej pory nie miałaś pojęcia, a przede wszystkim dostaniesz ogromne wsparcie od wspaniałej prowadzącej - Oli Góreckiej, przesympatycznej, ciepłej osoby i genialnego trenera. Dziękuję również rewelacyjnej ekipie towarzyszącej Marcie Pyka i Magda Urbaniak:)))) oraz niestrudzonej asyście Magdzie. I do zobaczenia na kolejnych szkoleniach u Aleksandry Góreckiej.
 
 
   
05/13/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585