Aleksandra Górecka
 
Miałam przyjemność skorzystać z zabiegu kosmetycznego zrobienia dolnej kreski i konturu ust. Jestem niesamowicie zadowolona z efektu i z atmosfery panującej w gabinecie dzięki dziewczynom , które tam pracują. Zabieg wykonywała pani Ola, niesamowicie ciepła osoba. Czułam się u niej bezpiecznie. W gabinecie włączona była relaksacyjna muzyka, higiena bardzo przestrzegana. Ta kobieta to artystka. Cała załoga Fortunaty to super dobrana ekipa. Szczerze mogę polecić ten zakład. Serdeczne podziękowania dla Pani Oli.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
\"Kto chce gdziekolwiek dotrzeć, musi kiedyś wyruszyć w drogę\"Ja w swojej wędrówce zatrzymałam się na krótki czas w Koszalinie, na szkoleniu z makijażu permanentnego w Instytucie Pani Aleksandry. Wszystkim paniom, które poszukują profesjonalnego szkoleniowca, szczerze polecam Aleksandrę Górecka. Pani Ola opracowała doskonały i intensywny program swoich szkoleń. Wykłady, obszerna teoria z zakresu makijażu poparta ćwiczeniami praktycznymi (rysunki, sztuczna skóra, fantomy) zwieńczone są pracą na modelkach. Każda kursantka pracuje na swojej modelce wykonując makijaż samodzielnie od początku do końca, oczywiście pod czujnym okiem szkoleniowca. Wiedza i doświadczenie pani Oli są imponujące. Widać, że dla Niej praca to pasja. Dzieli się tą pasją z entuzjazmem, uśmiechem i szczerością. Wszystko to dzieje się w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Warto też podkreślić zaangażowanie i profesjonalizm ludzi, którzy pracują z panią Olą. Cała załoga dba o rozwój Instytutu i wysoki poziom kształcenia linergistek.Wszystkim Wam gorąco dziękuję.
 
 
   
04/20/2015
Aleksandra Górecka
Chciałam serdecznie podziękować za to,ze mogłam sie tak wiele nauczyć ,rozbudzić moja pasje i zacząć przygodę z makijażom permanentnym.Dziekuje Pani Aleksandrze,za każde słowo, ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej jak i słowo krytyki.Niesamowicie zdolna kobieta pełen profesjonalizm!Chcialam tez podziękować Madzi i Adzie za cierpliwość ,pomoc,zaangażowanie -dziewczyny jesteście cudowne
12/02/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585