Aleksandra Górecka
 
Chciałabym bardzo podziękować Pani Oli za pięknie wykonany makijaż permanentny brwi :))) jestem bardzo zadowolona, gorąco polecam :)
 
 
   
04/20/2015
Aleksandra Górecka
 
Po namowach znajomych zachwalających i regularnie odwiedzających Atelier Fortunata postanowiłam wybrać się na makijaż permanentny brwi i kresek. Piękny salon, uprzejme panie na recepcji i uśmiechnięty personel wywarły na mnie bardzo miłe, zaskakujące wrażenie. Nigdzie przedtem nie poczułam się tak życzliwie przyjęta i fachowo obsłużona. Bardzo miło wspominam pierwsze spotkanie z właścicielką Fortunaty, Panią Aleksandrą Górecką, jak się okazało niezwykle sympatyczną osobą i wspaniałym fachowcem z ogromna wiedzą i doświadczeniem. Pani Aleksandra poświęciła mi swój czas, aby rozwiać moje obawy związane z zabiegiem i szczegółowo mi o nim opowiedziała. Po tej rozmowie nie miałam żadnych wątpliwości, co do następnej wizyty i nie żałuję ;) Jestem zachwycona, nie spodziewałam się tak spektakularnego efektu. Jestem pod wrażeniem umiejętności Pani Aleksandry. Brwi są perfekcyjne, a kreski pięknie podkreślają i uwydatniają oko. Dziękuję Pani Olu. Wyrazy uznania!
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
W Międzynarodowym Instytucie Makijażu Permanentnego wykonałam podczas szkolenia (jako modelka) makijaż ust oraz brwi. Profesjonalne podejscie Pani Oli oraz kursantek , tworzyło miła atmosferę podczas zabiegu. Pragnę podziękowac Pani Oli za ciepło, poczucie bezpieczeństwa i dawkę dobrego humoru.Bez żadnych obaw poddam się kolejnemu makijażowi podczas szkolenia. Kursantki pod okiem Pani Oli wykonuja makijaż perfekcyjnie! Polecam wszystkim Paniom!
 
 
   
03/11/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585