Aleksandra Górecka
 
Olu, chciałam Tobie jeszcze raz serdecznie podziękować za profesjonalne szkolenie, ciesze się, że miałam możliwość Ciebie poznać :-) i poszerzać swoją wiedzę, którą chętnie się z nami dzielisz. Podpisuję się również pod pozytywnymi komentarzami kursantek: "Choć wiem dokąd idę, jestem szczęśliwa, że spotykam takich ludzi jak Ty".
 
 
   
04/20/2015
Aleksandra Górecka
 
W Międzynarodowym Instytucie Makijażu Permanentnego wykonałam podczas szkolenia (jako modelka) makijaż ust oraz brwi. Profesjonalne podejscie Pani Oli oraz kursantek , tworzyło miła atmosferę podczas zabiegu. Pragnę podziękowac Pani Oli za ciepło, poczucie bezpieczeństwa i dawkę dobrego humoru.Bez żadnych obaw poddam się kolejnemu makijażowi podczas szkolenia. Kursantki pod okiem Pani Oli wykonuja makijaż perfekcyjnie! Polecam wszystkim Paniom!
 
 
   
03/11/2015
Aleksandra Górecka
 
Kilka dni temu zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi w salonie Atelier Fortunata, który wykonała Pani Aleksandra Górecka. Zabieg zostały wykonane delikatnie i bezboleśnie. Brwi są cudowne i pięknie podkreślają moją urodę i są bardzo naturalne, nie rzucające się w oczy. Pani Aleksandra jest bardzo miłą, ciepłą osobą i prawdziwą profesjonalistką w makijażu permanentnym. Polecam wszystkim, którzy planują sobie zrobić takie piękne brwi jak moje, to tylko u PANI ALEKSANDRY.
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585