Aleksandra Górecka
 
Długo zastanawiałam się przed wyborem gabinetu do wykonania makijażu permanentnego brwi. Gabinet Pani Aleksandry Góreckiej wybrałam, czytając opinie i rzeczywiście są one prawdziwe. Pani Ola bardzo dba, aby klientki były zadowolone, doradza, jest bardzo delikatna. Brwi wyszły bajkowo!!! Jestem zachwycona :) Zatem z czystym sumieniem mogę polecić sam zabieg i gabinet Pani Aleksandry!!! Mistrzyni w makijażu permanentnym!!!
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Po namowach znajomych zachwalających i regularnie odwiedzających Atelier Fortunata postanowiłam wybrać się na makijaż permanentny brwi i kresek. Piękny salon, uprzejme panie na recepcji i uśmiechnięty personel wywarły na mnie bardzo miłe, zaskakujące wrażenie. Nigdzie przedtem nie poczułam się tak życzliwie przyjęta i fachowo obsłużona. Bardzo miło wspominam pierwsze spotkanie z właścicielką Fortunaty, Panią Aleksandrą Górecką, jak się okazało niezwykle sympatyczną osobą i wspaniałym fachowcem z ogromna wiedzą i doświadczeniem. Pani Aleksandra poświęciła mi swój czas, aby rozwiać moje obawy związane z zabiegiem i szczegółowo mi o nim opowiedziała. Po tej rozmowie nie miałam żadnych wątpliwości, co do następnej wizyty i nie żałuję ;) Jestem zachwycona, nie spodziewałam się tak spektakularnego efektu. Jestem pod wrażeniem umiejętności Pani Aleksandry. Brwi są perfekcyjne, a kreski pięknie podkreślają i uwydatniają oko. Dziękuję Pani Olu. Wyrazy uznania!
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Szukałam odpowiedniego kursu blisko rok, dacie wiarę? Taka już jestem - nim wydam pieniądze, chcę mieć pewność, że dobrze je inwestuję:). W tym przypadku nie pomyliłam się - wszystkie informacje i opinie znalezione nt. Międzynarodowego Instytutu Makijażu Permanentnego okazały się prawdziwe! Pani Ola to ciepła, wrażliwa i przede wszystkim kompetentna trenerka. Przemiła atmosfera, profesjonalny zespół "asystentek" Pani Oli pozwala w odpowiednim tempie i na najwyższym poziomie poznać tajniki makijażu permanentnego. Po 11 dniach czuje się w 100% gotowa by "malować" twarze :) Pozdrawiam i na pewno jeszcze wrócę! :D <3 <3 <3
 
 
   
05/13/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585