Aleksandra Górecka
 
\"Kto chce gdziekolwiek dotrzeć, musi kiedyś wyruszyć w drogę\"Ja w swojej wędrówce zatrzymałam się na krótki czas w Koszalinie, na szkoleniu z makijażu permanentnego w Instytucie Pani Aleksandry. Wszystkim paniom, które poszukują profesjonalnego szkoleniowca, szczerze polecam Aleksandrę Górecka. Pani Ola opracowała doskonały i intensywny program swoich szkoleń. Wykłady, obszerna teoria z zakresu makijażu poparta ćwiczeniami praktycznymi (rysunki, sztuczna skóra, fantomy) zwieńczone są pracą na modelkach. Każda kursantka pracuje na swojej modelce wykonując makijaż samodzielnie od początku do końca, oczywiście pod czujnym okiem szkoleniowca. Wiedza i doświadczenie pani Oli są imponujące. Widać, że dla Niej praca to pasja. Dzieli się tą pasją z entuzjazmem, uśmiechem i szczerością. Wszystko to dzieje się w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Warto też podkreślić zaangażowanie i profesjonalizm ludzi, którzy pracują z panią Olą. Cała załoga dba o rozwój Instytutu i wysoki poziom kształcenia linergistek.Wszystkim Wam gorąco dziękuję.
 
 
   
04/20/2015
Aleksandra Górecka
 
Pani Olu! Bardzo dziękuję za wykonany makijaż permanentny ust i brwi jestem bardzo zadowolona!!!! Usta zrobiła Pani dokładnie takie, o jakich marzyłam, idealnie dobrany kolor do karnacji. Teraz w ogóle mam usta!! Jestem po pierwszej pigmentacji, a efekt już zachwyca nie do pomyślenia, że kolor będzie jeszcze bardziej nasycony. Brwi wyglądają bardzo naturalnie, trudno się domyślić, że to makijaż! Kształt i d e a l n y!!! Zabieg u Pani to czysta przyjemność i 100% satysfakcji. Widziałam wiele prac linergistek. W ogóle nie ma porównania, jest Pani mistrzynią w swoim fachu. Będę Panią polecać każdemu, bo warto do Pani jechać nawet z drugiego końca Polski. Podziwiam Panią i POLECAM makijaż permanentny tylko u Pani Oli!!! DZIĘKUJĘ jeszcze raz!
 
 
   
04/20/2015
Aleksandra Górecka
 
Jak makijaż permanentny to TYLKO u Aleksandry Góreckiej. Profesjonalne podejście do klienta to jedna z wielu zalet, które można wymienić odnośnie usług wykonywanych przez Panią Aleksandrę. Co dla mnie było najważniejsze - to indywidualne podejście do klienta, każdy jest inny i ma inne wymagania czy predyspozycje. Aleksandra Górecka szanuje i eksponuje unikatowość każdej osoby, jej praca nie jest schematem, Pani Aleksandra z pasją podchodzi do swojej profesji. Ja po zabiegu tak się właśnie czułam - niepowtarzalna z wydobytym i podkreślonym pięknem przez P. A.Górecką - Dziękuję i szczerze polecam!
 
 
   
08/02/2014
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585