Aleksandra Górecka
 
Miałam okazję przez dwa dni widzieć, jak szkoli pani Oleńka, cudna osoba i fantastyczny szkoleniowiec. Pozdrawiam całą sympatyczną załogę.
 
 
   
04/20/2015
Aleksandra Górecka
 
PANI ALEKSANDRO, DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ I JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA TAK WSPANIAŁY I PERFEKCYJNY MAKIJAŻ. JEST DOKŁADNIE TAKI, JAK SOBIE WYMARZYŁAM POD WZGLĘDEM KSZTAŁTU I KOLORU. TO BYŁO WIELKIE SZCZĘŚCIE, ŻE TO DO PANI TRAFIŁAM, JEST PANI PO PROSTU BOSKA I ZNA SIĘ PERFEKCYJNIE NA TYM CO ROBI. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I NA PEWNO ZOSTANĘ PANI WIERNĄ KLIENTKĄ. POZDRAWIAM SERDECZNIE PANIĄ ORAZ PRACOWNIKÓW SALONU. ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO…SPEŁNIENIA MARZEŃ W REALIZACJI PLANÓW :)
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Drogie przyszłe Linergistki, zwracam się do Was, jeżeli macie jakikolwiek problem z wyborem kursu makijażu permanentnego. W swojej co prawda niedługiej karierze zawodowej uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach i jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem jak u Oli :) Pamiętajcie Dziewczyny, że aby coś „wynieść” z jakiegokolwiek kursu bądź szkolenia musicie czuć się swobodnie i właśnie tą swobodę i poczucie bezpieczeństwa pod okiem świetnego Trenera oferuje Wam Międzynarodowy Instytut Makijażu Permanentnego. Zazwyczaj część teoretyczna jest nudna dla każdej z nas…ale nie z Olą;-) Zajęcia polegają nie tylko na przekazaniu wiedzy teoretycznej, ale na rozmowie. Każda z Was ma prawo pytać i na każde z pytań uzyskacie na pewno wyczerpującą odpowiedź. Ponadto po ukończeniu szkolenia nie zostajecie same, bo Ola w każdej chwili służy pomocą, możecie dzwonić z problemami i pytaniami jakie Was nurtują. Na mnie osobiście największe wrażenie zrobiło podejście Oli oraz Dziewczyn asystujących do kursantek. Atmosfera jest tak przyjemna, że człowiek nabiera wiatru w żagle i czeka na kolejny dzień szkolenia. Zespół, z którym miałam przyjemność zdobywać cenną wiedzę - wspaniały. Dziękuję, Dziewczyny, i mam nadzieję do zobaczenia na korektach;-) PODSUMOWUJĄC: NIE SZUKAJCIE SZKOLEŃ W PRZEREKLAMOWANYCH FIRMACH, BO I TAK TRAFICIE DO OLI- NAPRAWDĘ WARTO!!!!
 
 
   
05/18/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585