Aleksandra Górecka
 
Aleksandra Górecka to ciepła osoba, wspaniała koleżanka, ale przedewszystkim znakomita trenerka, która z wielką troską zajęła się mną podczas treningu i pomaga realizować moje marzenia. Dodaje mi wiele otuchy, co więcej widzi we mnie duży potencjał i mobilizuje mnie do dalszej współpracy. Mam nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje i będzie trwać w wielkiej przyjaźni przez długi czas. Pozdrawiam xxx ❤️
 
 
   
10/06/2014
Aleksandra Górecka
 
Jestem szczęśliwą posiadaczką brwi i kresek z pod ręki pani Aleksandry Góreckiej. Jestem zachwycona efektem! Brwi są po prostu piękne a oprawa oczu subtelnie podkreślona, nie wspominając o zaoszczędzonym czasie w porannej toalecie.. To, że trafiłam do Atelier Fortunata to moja najlepsza decyzja. Długo wahałam się, który salon wybrać, ale w rękach pani Oli czuję się bezpiecznie i jestem spokojna co do efektu końcowego. Polecam wszystkim paniom- efekty są wspaniałe!
 
 
   
03/18/2015
Aleksandra Górecka
 
Zrobiłam makijaż permanentny (brwi) w Fortunacie u pani Aleksandry, który wykonany został rewelacyjnie. Obawy? Oczywiście, że mi towarzyszyły, jak zawsze zresztą, kiedy chcemy sobie coś poprawić - zastanawiamy się wtedy czy upiększymy? czy zeszpecimy? Jednak p. Aleksandra jest bez żadnego wątpienia PROFESJONALISTKĄ! Od samego początku zapewniła mnie, że brwi będę miała dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłam. I tak też się stało. Mam prześliczne brwi, bardzo naturalne i delikatne - dokładnie takie jakie chciałam - SUPER! A pani Aleksandrę mogę polecić ze 100% pewnością, wszystko to w klimacie przemiłej i przyjaznej atmosfery. Pani Aleksandra jest nie tylko przemiłą i piękną kobietą, ale przede wszystkim jest PROFESJONALISTKĄ w dziedzinie, którą się zajmuje. Z wielką odpowiedzialnością polecam panią Aleksandrę i jej salon!
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585