Aleksandra Górecka
 
Jestem bardzo zadowolona, wręcz zachwycona szkoleniem u P. Aleksandry Góreckiej - dla mnie jest mistrzynią w makijażu permanentnym. Podczas szkolenia zwracała uwagę na najdrobniejsze szczegóły, wykonanie makijażu traktuje, jak poważna misję, spełnienie marzeń kobiet, które przychodzą po piękne brwi, usta, kreski... i własnie z takimi wychodzą. Wcześniej byłam na innych szkoleniach, gdzie niestety, ale \"uczyli\" złego wykonania makijażu.Nie mogę się doczekać kolejnego szkolenia i tylko u P.Oli warto zainwestować w swój rozwój. Profesjonalizm w 100%. Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać Panią Aleksandrę - ciepła osoba, zawsze pomocna, kobieta Anioł. Dziękuję, Olu, raz jeszcze!
 
 
   
05/26/2015
Aleksandra Górecka
 
Pani Aleksandra jest mistrzynią i co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Jestem zachwycona całokształtem, salonem, obsługą... a najbardziej tym, jak wyglądam. Teraz zastanawiam się, jak mogłam nie zrobić tego wcześniej! Brwi są idealne. PS: Pani Aleksandro, naprawdę dziękuję :)
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Wiele miesięcy nosiłam się z zamiarem zrobienia makijażu permanentnego brwi, więc siedziałam i szukałam osoby, która będzie mogła pomóc mi w przywróceniu mojej twarzy pięknych, zmysłowych brwi... Pani Aleksandro, wielki szacunek i podziw dla Pani pracy. Dzięki Pani odzyskałam pewność siebie i wiarę, że są takie cudowne pełne pasji i profesjonalizmu osoby, które na pierwszym miejscu zawsze stawiają zadowolenie klienta. Moja przygoda z makijażem permanentnym dopiero się zaczyna dzięki Pani, Pani Aleksandro. Pozdrawiam serdecznie.
 
 
   
12/22/2014
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585