Aleksandra Górecka
 
Ja również uczęszczałam niedawno na kurs z makijażu permanentnego, organizowanym przez Panią Aleksandrę Górecką i oceniam to jako fantastyczną przygodę i zarazem wielką lekcję w moim zawodzie kosmetyczki. Pani Ola nie tylko jest wspaniałym fachowcem z ogromną pasją do zawodu, co widać było każdego dnia w każdej rozmowie ze mną, ale również ciepłą, cierpliwą osobą, która bardzo skutecznie mobilizowała do pracy.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
W salonie Atelier Fortunata wykonałam makijaż permanentny ust. Zbierałam się do tego bardzo długo i bardzo długo też szukałam odpowiedniego miejsca do zrobienia zabiegu. Od szwagierki dowiedziałam się o istnieniu Atelier Fortunata. Wybrałam się tam i już od samego początku byłam miło zaskoczona. Pani Aleksandra długo rozmawiała ze mną na temat zabiegu, bezpłatnie wykonałyśmy rysunek próbny, dzięki czemu wiedziałam, jak będę wyglądać w makijażu próbnym. Ostatecznie zdecydowałam się na wykonanie zabiegu u Pani Oli. Sam zabieg nie był nieprzyjemny, za to rezultat - super. Może nie od razu po zabiegu, ale już na drugi dzień po widziałam wymarzony efekt. Dziękuję serdecznie Pani Oli, a także polecam wszystkim niezdecydowanym - Atelier Fortunata to trafiony wybór.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Po długich poszukiwaniach kursu makijażu permanentnego, takiego który będzie spełniał moje oczekiwania, w końcu trafiłam do Koszalina.Wybrałam 2 tygodniowy kurs Masterclass w Międzynarodowym Instytucie.Czytając wszystkie opinie, sama nie wiem co jeszcze powinnam dodać.Ola to profesjonalna osoba w 100%. Ciepła, pełna zaangażowania i z ogromnym talentem - tak mogę opisać nasza wspaniałą trenerkę.Cały kurs minął bardzo szybko, ze względu na miłą atmosferę i ogrom ćwiczeń praktycznych, co jest chyba najważniejsze w takim szkoleniu.Po dwóch tygodniach nauki jestem w pełni gotowa wykonywać makijaż permanentny. Serdecznie polecam i gwarantuje jakość wykonywanych usług!Pozdrawiam serdecznie cały Międzynarodowy Instytut Makijażu Permanentnego! :)
 
 
   
05/13/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585