Aleksandra Górecka
 
Ja również uczęszczałam niedawno na kurs z makijażu permanentnego, organizowanym przez Panią Aleksandrę Górecką i oceniam to jako fantastyczną przygodę i zarazem wielką lekcję w moim zawodzie kosmetyczki. Pani Ola nie tylko jest wspaniałym fachowcem z ogromną pasją do zawodu, co widać było każdego dnia w każdej rozmowie ze mną, ale również ciepłą, cierpliwą osobą, która bardzo skutecznie mobilizowała do pracy.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
PANI ALEKSANDRO, DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ I JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA TAK WSPANIAŁY I PERFEKCYJNY MAKIJAŻ. JEST DOKŁADNIE TAKI, JAK SOBIE WYMARZYŁAM POD WZGLĘDEM KSZTAŁTU I KOLORU. TO BYŁO WIELKIE SZCZĘŚCIE, ŻE TO DO PANI TRAFIŁAM, JEST PANI PO PROSTU BOSKA I ZNA SIĘ PERFEKCYJNIE NA TYM CO ROBI. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I NA PEWNO ZOSTANĘ PANI WIERNĄ KLIENTKĄ. POZDRAWIAM SERDECZNIE PANIĄ ORAZ PRACOWNIKÓW SALONU. ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO…SPEŁNIENIA MARZEŃ W REALIZACJI PLANÓW :)
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Makijaż permanentny TYLKO u Pani Aleksandry Góreckiej. Moje brwi są IDEALNE. Jestem bardzo zadowolona - brwi wyglądają naturalnie, kształt, każdy włosek jest pięknie narysowany trudno się domyślić, że to makijaż permanentny! Nawet nie spodziewałam się, że moje brwi mogą mieć taki piękny kształt, buzia od razu nabrała innego wyrazu. Pani Aleksandra słucha, jakie mamy oczekiwania i stosuje się do nich, ale też dużo pokazuje, tłumaczy i doradza, posłuchałam się sugestii odnośnie kształtu i jestem zachwycona. Rysunek brwi jest perfekcyjny, idealnie dopasowany do mojej twarzy. Koleżanki także są zachwycone ;) Niestety zanim się przekonałam, że należy oddać się w ręce fachowca, zrobiłam kreski na powiece u innej Pani - które teraz Pani Aleksandra usiłuje uratować. Makijaż permanentny tylko u Pani Aleksandry !!!
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585