Aleksandra Górecka
 
Byłam u pani Aleksandry na kursie permanentnego - moje wrażenia są świetne, pełen profesjonalizm poparty wielką wiedzą. Oby więcej takich trenerów. Pani Górecka bez dwóch zdań zasługuje na miano specjalistki światowej klasy. Pozdrawiam
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Aleksandry. Pani Aleksandra to przemiła kobieta, która do zabiegu podeszła z należyta starannością oraz profesjonalizmem. Zabieg wykonany był fachowo - dlatego tez jestem bardzo zadowolona z brwi, które Pani Ola mi poprawiała, po wcześniejszym nieudanym makijażu permanentnym. Kolor i kształt teraz jest idealny, a przede wszystkim bardzo naturalnie wygląda :) Jak i Pani Ola tak i sam salon robi ogromne wrażenie :) Cudowne wnętrze z przemiłą obsługą :) Jednym słowem wszystko na wielki PLUS :) Zdecydowanie polecam!!!!!!!! Dziękuję, Pani Olu:)... i z pewnością jeszcze do zobaczenia wkrótce :)
 
   
07/14/2014
Aleksandra Górecka
 
Chciałam serdecznie podziękować Pani Aleksandrze oraz dziewczynom, które pracują w Instytucie za wspaniałe 10 dni szkolenia. Bez wątpienia najlepsze miejsce do odbycia kursu na wysokim poziomie. Pani Aleksandra jest niesamowicie cierpliwą, ciepłą oraz wrażliwą osobą, która w 100% przekazuje całą swoją wieloletnią wiedzę. W trakcie trwania kursu wszyscy pracownicy sprawia, że poczujecie się jak w domu. Atmosfera niesamowita każdego dnia! Mnóstwo pozytywnej energii :) Z pewnością nie będziecie rozczarowani, przyjeżdżając do Koszalina. Patrząc w przyszłość wiem, że na pewno powrócę do Instytutu Pani Aleksandry po jeszcze większe doświadczenie :) Dziękuję jeszcze raz, Dziewczyny!!Wszystkie jesteście wyjątkowe:)
 
 
   
04/20/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585