Aleksandra Górecka
 
Zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi i jestem mega zaskoczona a zarazem zadowolona. Mogę polecić z czystym sumieniem, naprawdę p.Aleksandra jest specjalistka w tej dziedzinie jest po prostu fenomenalna, pełen profesjonalizm. Długo się zastanawiałam nad tym zabiegiem, ale przełamałam lody i się zdecydowałam i nie żałuję i wy tez nie będziecie!! Naprawdę warto!!!
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Właśnie jestem świeżo po szkoleniu z makijażu permanentnego brwi technika 3D. Szkolenie wspaniałe. Wcześniej byłam już na szkoleniu (permanentny brwi, oczu, ust) u pani Oli i też byłam zachwycona. Nie boję się pracować, ponieważ czuję się bardzo pewnie, a jeśli kiedykolwiek mam jeszcze jakieś wątpliwości, to zawsze i o każdej porze mogę zadzwonić i porozmawiać i oczywiście uzyskać fachową poradę. Nie mogę też pominąć personelu, ponieważ tyle wsparcia i ciepła otrzymałam podczas tych kilku dni, było naprawdę extra! Dziękuję dziewczyny i mam nadzieję - do zobaczenia!!!!! Na pewno w przyszłości jeszcze tam zawitam!!! POLECAM SERDECZNIE
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Długo zastanawiałam się przed wyborem gabinetu do wykonania makijażu permanentnego brwi. Gabinet Pani Aleksandry Góreckiej wybrałam, czytając opinie i rzeczywiście są one prawdziwe. Pani Ola bardzo dba, aby klientki były zadowolone, doradza, jest bardzo delikatna. Brwi wyszły bajkowo!!! Jestem zachwycona :) Zatem z czystym sumieniem mogę polecić sam zabieg i gabinet Pani Aleksandry!!! Mistrzyni w makijażu permanentnym!!!
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585