Aleksandra Górecka
 
Pani Aleksandra jest profesjonalną linergistką. Zanim trafiłam do salonu Fortunata zaryzykowałam i skorzystałam z usług niedoświadczonej kosmetyczki. W efekcie miałam krzywy makijaż permanentny brwi. Każda brew miała inny kształt i do tego jedna była wyżej. Ogólnie brwi były zbyt grube i oszpecały zamiast podkreślać wygląd twarzy. Na szczęście Pani Ola zgodziła się zrobić korektę i dziś jestem szczęśliwą posiadaczka pięknego makijażu brwi :). W trakcie zabiegu podejście Pani Aleksandry świadczyło o tym, że robi to z pasja i najważniejsze było zadowolenie klientki. Wielki szacunek. Pozdrawiam :) i gorąco polecam salon Fortunata w Koszalinie.
 
 
   
10/06/2014
Aleksandra Górecka
 
Wiele miesięcy nosiłam się z zamiarem zrobienia makijażu permanentnego brwi, więc siedziałam i szukałam osoby, która będzie mogła pomóc mi w przywróceniu mojej twarzy pięknych, zmysłowych brwi... Pani Aleksandro, wielki szacunek i podziw dla Pani pracy. Dzięki Pani odzyskałam pewność siebie i wiarę, że są takie cudowne pełne pasji i profesjonalizmu osoby, które na pierwszym miejscu zawsze stawiają zadowolenie klienta. Moja przygoda z makijażem permanentnym dopiero się zaczyna dzięki Pani, Pani Aleksandro. Pozdrawiam serdecznie.
 
 
   
12/22/2014
Aleksandra Górecka
 
Po raz kolejny wizytę u Pani Aleksandry Góreckiej można zaliczyć do naprawdę udanych. Pełen profesjonalizm i fachowość. Makijaż permanentny brwi najpiękniejszy na świecie!!!!.Teraz kolej na makijaż permanentny ust i oczywiście tylko u Pani Aleksandry. Polecam z całego serca i z pełną odpowiedzialnością.
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585