Aleksandra Górecka
 
Zrobiłam u p. Oli makijaż permanentny już po raz kolejny. Wracam tam co roku, bo gabinet jest b. czysty, obsługa profesjonalna, mila atmosfera. Panie doradzają i pomagają. Brawo.
 
 
   
08/18/2014
Aleksandra Górecka
 
Po namowach znajomych zachwalających i regularnie odwiedzających Atelier Fortunata postanowiłam wybrać się na makijaż permanentny brwi i kresek. Piękny salon, uprzejme panie na recepcji i uśmiechnięty personel wywarły na mnie bardzo miłe, zaskakujące wrażenie. Nigdzie przedtem nie poczułam się tak życzliwie przyjęta i fachowo obsłużona. Bardzo miło wspominam pierwsze spotkanie z właścicielką Fortunaty, Panią Aleksandrą Górecką, jak się okazało niezwykle sympatyczną osobą i wspaniałym fachowcem z ogromna wiedzą i doświadczeniem. Pani Aleksandra poświęciła mi swój czas, aby rozwiać moje obawy związane z zabiegiem i szczegółowo mi o nim opowiedziała. Po tej rozmowie nie miałam żadnych wątpliwości, co do następnej wizyty i nie żałuję ;) Jestem zachwycona, nie spodziewałam się tak spektakularnego efektu. Jestem pod wrażeniem umiejętności Pani Aleksandry. Brwi są perfekcyjne, a kreski pięknie podkreślają i uwydatniają oko. Dziękuję Pani Olu. Wyrazy uznania!
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Poddanie się makijażowi permanentnemu to trudna decyzja, bowiem nie pozbędziemy się go jednym pociągnięciem wacika, dlatego tak istotne jest w czyje ręce się oddamy – Pani Aleksandra to wykwalifikowany specjalista, zabieg wykonywany jest w czyściutkim gabinecie, w sterylnych warunkach, a właścicielka, jak i jej przesympatyczna ekipa zapewniają miłą atmosferę. Bardzo dziękuję Pani Oli za wyczarowanie brwi absolutnie pięknych i perfekcyjnie podkreślonych kolorem idealnie dobranym do mojej urody. Profesjonalizm i umiejętności Pani Oli gwarantują satysfakcję kobiecie w każdym wieku, która zdecyduje się na makijaż permanentny, bowiem Pani Ola, jak nikt inny potrafi wydobyć w swoich klientkach ich indywidualne piękno i podkreślić cechy ich urody. Brwi są idealne, perfekcyjnie dopracowany każdy najmniejszy włosek, a cudny kształt brwi podkreślił rysy twarzy.
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585