Aleksandra Górecka
 
Z czystym sumieniem mogę polecić Aleksandrę Górecką. Właśnie odbyłam u niej 2 szkolenia i jestem bardzo szczęśliwa i zadowolona. Długo szukałam odpowiedniej osoby, zajmującej się szkoleniami z makijażu permanentnego, miałam wiele wątpliwości, ale zdecydowałam się na nią, gdyż prowadzi ona zajęcia indywidualnie. Czytałam wiele dobrego o Pani Aleksandrze i wszystko się zgadza. Dla mnie jest moim MENTOREM. To, czego się nauczyłam, wiem że da mi możliwość wykonywania mojego zawodu na najwyższym poziomie. BARDZO DZIĘKUJĘ, PANI ALEKSANDRO, JESTEM SZCZĘŚLIWA, ŻE ZARAZIŁA MNIE PANI SWOJĄ PASJĄ!!!! NO I TE WŁOSKI NA BRWIACH :):):) JEST PANI PERFEKCYJNA. POZDRAWIAM SERDECZNIE I POLECAM WSZYSTKIM PRZYSZŁYM LINERGISTKOM.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
W moim odczuciu Pani Aleksandra ma ogromną intuicję. Wie, co komu jest potrzebne, z jakim makijażem kobieta będzie ładnie wyglądała. Rzadko spotyka się tak miłe i profesjonalne osoby. Wszystkie Panie z Koszalina powinny się cieszyć, że Pani Aleksandra pracuję właśnie tutaj. Proszę nie mieć żadnych obaw przed wizytą. Gorąco polecam :) Bardzo dziękuję, Pani Aleksandro, i do zobaczenia :)
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Miałam niewtpliwy zaszczyt uczestniczy w szkoleniu w Międzynarodowym Instytucie Makijażu Permanentnego . Jestem pod ogromnym wrażeniem zarówno wiedzy prowadzacej - Pani Aleksandry ( Oli ) , jak i organizacji całego szkolenia , pomocy asystentki Pani Oli oraz wygldu i wrażenia , jakie zrobił namnie cały Instytut. Pasję widac tu na każdym kroku - a niespotykana łatwosc przekazywania wiedzy przez Pania Olę powoduje - że człowiek ma ochotę od razu zabrac się do pracy Wiele wskazówek , materiałów , atmosfera - po prostu rewelacja . Wiem - jak trudno jest wybrac w dzisiejszych czasach szkolenie , które faktycznie co wniesie - jestemy bombardowani zewszad ofertami nowych kursów. Instytut Pani Oli nie musi - opinia o jakosci szkoleń - oraz późniejsze prace kursantek - sa najlepszym dowodem na poziom Miedzynarodowego Instytutu Makijazu Permanentnego . Polecam z całego serca
 
 
   
08/04/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585