Aleksandra Górecka
 
Jesli szukacie fachowca z pasja w tej dziedzinieto własnie pani Aleksandra nia jest!!!!Rekomenduje ten Instytut Makijażu Permanentnegomoje nowe brwi i kreski na powiece sa na to dowodem.
 
 
   
07/03/2015
Aleksandra Górecka
 
W Międzynarodowym Instytucie Makijażu Permanentnego wykonałam podczas szkolenia (jako modelka) makijaż ust oraz brwi. Profesjonalne podejscie Pani Oli oraz kursantek , tworzyło miła atmosferę podczas zabiegu. Pragnę podziękowac Pani Oli za ciepło, poczucie bezpieczeństwa i dawkę dobrego humoru.Bez żadnych obaw poddam się kolejnemu makijażowi podczas szkolenia. Kursantki pod okiem Pani Oli wykonuja makijaż perfekcyjnie! Polecam wszystkim Paniom!
 
 
   
03/11/2015
Aleksandra Górecka
 
Aleksandra Górecka to ciepła osoba, wspaniała koleżanka, ale przedewszystkim znakomita trenerka, która z wielką troską zajęła się mną podczas treningu i pomaga realizować moje marzenia. Dodaje mi wiele otuchy, co więcej widzi we mnie duży potencjał i mobilizuje mnie do dalszej współpracy. Mam nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje i będzie trwać w wielkiej przyjaźni przez długi czas. Pozdrawiam xxx ❤️
 
 
   
10/06/2014
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585