Aleksandra Górecka
 
Pani Aleksandra Górecka jest przemiłą, uroczą kobieta z ogromnym profesjonalizmem, sercem do pracy. Brwi są idealne, prześliczne, naturalne. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pani Oli. Polecam w 100 %.
 
 
   
10/06/2014
Aleksandra Górecka
 
Pani Aleksandra to cudowna kobieta! W dzisiejszych czasach trudno spotkać ludzi, którzy są gotowi poświecić swój cenny czas drugiemu człowiekowi. Tak niewiele trzeba, zeby uczynić tak wiele. Zakładam, że każdy wyszukuje opinii na temat fachowości Pani Aleksandry, ale tu nie ma dwóch zdań, że jeśli potrzebujesz poprawienia swojej urody, to tylko u Niej. W 100 procentach będziesz zadowolona! Dla mnie jednak jest najważniejsze, że ktoś zupełnie mi obcy potrafi wysłuchać, współczuć, cieszyć się razem ze mną. Piszę o tym ponieważ, jeśli potrzebujesz oprócz zabiegów terapii psychologa to gorąco polecam również Panią Aleksandrę. Dwie pieczenie na jednym ogniu. Dziękuję za wszystko i życzę Pani z całego serca wszystkiego najlepszego.
 
 
   
12/12/2014
Aleksandra Górecka
 
Z czystym sumieniem mogę polecić Aleksandrę Górecką. Właśnie odbyłam u niej 2 szkolenia i jestem bardzo szczęśliwa i zadowolona. Długo szukałam odpowiedniej osoby, zajmującej się szkoleniami z makijażu permanentnego, miałam wiele wątpliwości, ale zdecydowałam się na nią, gdyż prowadzi ona zajęcia indywidualnie. Czytałam wiele dobrego o Pani Aleksandrze i wszystko się zgadza. Dla mnie jest moim MENTOREM. To, czego się nauczyłam, wiem że da mi możliwość wykonywania mojego zawodu na najwyższym poziomie. BARDZO DZIĘKUJĘ, PANI ALEKSANDRO, JESTEM SZCZĘŚLIWA, ŻE ZARAZIŁA MNIE PANI SWOJĄ PASJĄ!!!! NO I TE WŁOSKI NA BRWIACH :):):) JEST PANI PERFEKCYJNA. POZDRAWIAM SERDECZNIE I POLECAM WSZYSTKIM PRZYSZŁYM LINERGISTKOM.
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585