Aleksandra Górecka
 
Poddanie się makijażowi permanentnemu to trudna decyzja, bowiem nie pozbędziemy się go jednym pociągnięciem wacika, dlatego tak istotne jest w czyje ręce się oddamy – Pani Aleksandra to wykwalifikowany specjalista, zabieg wykonywany jest w czyściutkim gabinecie, w sterylnych warunkach, a właścicielka, jak i jej przesympatyczna ekipa zapewniają miłą atmosferę. Bardzo dziękuję Pani Oli za wyczarowanie brwi absolutnie pięknych i perfekcyjnie podkreślonych kolorem idealnie dobranym do mojej urody. Profesjonalizm i umiejętności Pani Oli gwarantują satysfakcję kobiecie w każdym wieku, która zdecyduje się na makijaż permanentny, bowiem Pani Ola, jak nikt inny potrafi wydobyć w swoich klientkach ich indywidualne piękno i podkreślić cechy ich urody. Brwi są idealne, perfekcyjnie dopracowany każdy najmniejszy włosek, a cudny kształt brwi podkreślił rysy twarzy.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Pani Aleksandra jest mistrzynią i co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Jestem zachwycona całokształtem, salonem, obsługą... a najbardziej tym, jak wyglądam. Teraz zastanawiam się, jak mogłam nie zrobić tego wcześniej! Brwi są idealne. PS: Pani Aleksandro, naprawdę dziękuję :)
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
PANI ALEKSANDRO, DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ I JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA TAK WSPANIAŁY I PERFEKCYJNY MAKIJAŻ. JEST DOKŁADNIE TAKI, JAK SOBIE WYMARZYŁAM POD WZGLĘDEM KSZTAŁTU I KOLORU. TO BYŁO WIELKIE SZCZĘŚCIE, ŻE TO DO PANI TRAFIŁAM, JEST PANI PO PROSTU BOSKA I ZNA SIĘ PERFEKCYJNIE NA TYM CO ROBI. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I NA PEWNO ZOSTANĘ PANI WIERNĄ KLIENTKĄ. POZDRAWIAM SERDECZNIE PANIĄ ORAZ PRACOWNIKÓW SALONU. ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO…SPEŁNIENIA MARZEŃ W REALIZACJI PLANÓW :)
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585