Aleksandra Górecka
 
Jak makijaż permanentny to TYLKO u Aleksandry Góreckiej. Profesjonalne podejście do klienta to jedna z wielu zalet, które można wymienić odnośnie usług wykonywanych przez Panią Aleksandrę. Co dla mnie było najważniejsze - to indywidualne podejście do klienta, każdy jest inny i ma inne wymagania czy predyspozycje. Aleksandra Górecka szanuje i eksponuje unikatowość każdej osoby, jej praca nie jest schematem, Pani Aleksandra z pasją podchodzi do swojej profesji. Ja po zabiegu tak się właśnie czułam - niepowtarzalna z wydobytym i podkreślonym pięknem przez P. A.Górecką - Dziękuję i szczerze polecam!
 
 
   
08/02/2014
Aleksandra Górecka
 
Polecam zabiegi u Pani Aleksandry. Wykonałam zabieg makijażu permanentnego brwi, jestem z niego bardzo zadowolona! Wcześniej praktycznie nie miałam brwi, co było moim kompleksem. Moje nowe brwi są bardzo ładne, jestem zaskoczona jak naturalnie wyglądają. Dodają mi pewności siebie, dlatego żałuję, że nie zdecydowałam się na ten zabieg wcześniej. Pani Aleksandro, bardzo dziękuję, wszystkim będę polecać Pani usługi!
 
 
   
03/06/2015
Aleksandra Górecka
 
Dziękuję serdecznie za fachowe oraz kompetentne szkolenie z makijażu permanentnego! Pani Aleksandra wykazała się wysokim stopniem profesjonalizmu, solidnością oraz dużym doświadczeniem. Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję do Was przyjechać, ponieważ za każdym razem kiedy jestem u Was, dostaję potężny zastrzyk energii i jeszcze większą motywację do realizacji swoich marzeń! Wszystkim gorąco polecam!
 
 
   
03/06/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585