Aleksandra Górecka
 
Olu, chciałam Tobie jeszcze raz serdecznie podziękować za profesjonalne szkolenie, ciesze się, że miałam możliwość Ciebie poznać :-) i poszerzać swoją wiedzę, którą chętnie się z nami dzielisz. Podpisuję się również pod pozytywnymi komentarzami kursantek: "Choć wiem dokąd idę, jestem szczęśliwa, że spotykam takich ludzi jak Ty".
 
 
   
04/20/2015
Aleksandra Górecka
 
Wiem, że większość z Pań sugeruje się opiniami w internecie przed wyborem gabinetu, proponującego usługi makijażu permanentnego, dlatego też z wdzięczności dla Pani Oli postanowiłam napisać o moich doświadczeniach. U Pani Oli w gabinecie Fortunata wykonałam makijaż permanentny brwi, moje niestety nie były „pokazowe”, a dość już miałam malowania ich kredkami czy henną - zwłaszcza, że zbliżało się lato i wszelkie kredki spływały mi po twarzy. Tak wiec szukałam długo gabinetu, zajrzałam do paru z nich i od początku wiedziałam, gdzie zrobię zabieg. Pani Ola wykonała dla mnie próbny rysunek, bardzo delikatny - zależało mi na naturalnym efekcie. Następnie przeprowadziła ze mną wywiad i udzieliła naprawdę dobrych rad dot. koloru i kształtu moich brwi. Umówiłyśmy termin zabiegu. Pani Ola podczas zabiegu poświęciła mi 2,5 godziny czasu, skrupulatnie rysowała kształt za każdym razem konsultując ze mną wszelkie poprawki, aż zrobiła idealny rysunek. Potem zabieg, który był praktycznie bezbolesny. Zabieg się skończył, Pani Ola poinformowała mnie co dalej i po 4 tygodniach zaprosiła na korektę (kolor się wyłuszcza, wiec takowa może być potrzebna - oczywiście u Pani Oli korekta jest darmowa). Parę tygodni po korekcie muszę stwierdzić, że jestem zachwycona! Moja brwi są piękne, maja idealny kształt, a dodatkowo wyglądają naprawdę naturalnie, dzięki czemu nie rzucają się w oczy, a zdecydowanie podkreślają moje rysy twarzy. Jestem bardzo wdzięczna, Pani Olu, za tak dobrze wykonany zabieg. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Jestem osobą, która się nie maluje albo maluje tak, że trudno to zauważyć. Od dawna chciałam coś zrobić z ustami (mam, a raczej miałam wyjątkowo "niewyraźne"), ale bałam się, że efekt będzie zbyt mocny, przerysowany. W końcu postanowiłam zaryzykować. 10000 razy powtarzałam przed i podczas zabiegu, że chcę, by wyszło naturalnie. I wyszło. Czeka mnie jeszcze dopigmentowanie, ale już jestem zachwycona - w końcu moje usta mają kształt, kontur, optycznie wyglądają na większe. Gorąco polecam - zabieg i zakład.
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585