Aleksandra Górecka
 
FORTUNATA - piękne miejsce w Koszalinie, spełniające najwyższe wymogi. Zrobiłam tam makijaż permanentny. Pani Ola wkłada w pracę całą swoją wiedzę i umiejętności. Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim. Ja z całą pewnością będę stałą klientką FORTUNATY.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Po długich poszukiwaniach kursu makijażu permanentnego, takiego który będzie spełniał moje oczekiwania, w końcu trafiłam do Koszalina.Wybrałam 2 tygodniowy kurs Masterclass w Międzynarodowym Instytucie.Czytając wszystkie opinie, sama nie wiem co jeszcze powinnam dodać.Ola to profesjonalna osoba w 100%. Ciepła, pełna zaangażowania i z ogromnym talentem - tak mogę opisać nasza wspaniałą trenerkę.Cały kurs minął bardzo szybko, ze względu na miłą atmosferę i ogrom ćwiczeń praktycznych, co jest chyba najważniejsze w takim szkoleniu.Po dwóch tygodniach nauki jestem w pełni gotowa wykonywać makijaż permanentny. Serdecznie polecam i gwarantuje jakość wykonywanych usług!Pozdrawiam serdecznie cały Międzynarodowy Instytut Makijażu Permanentnego! :)
 
 
   
05/13/2015
Aleksandra Górecka
 
Uczestniczyłam w kursie makijażu permanentnego ust metodą 3D u Pani Aleksandry i muszę przyznać, że prowadzone przez nią zajęcia są świetne. Fajna atmosfera i przede wszystkim żadnego "wciskania" mi sprzętu do robienia permanentnego, za to dzięki Pani Góreckiej potrafię obsługiwać kilka różnych urządzeń i mogłam sobie kupić takie, jakie najbardziej mi pasowało. Pani Górecka potrafi zarazić swoją pasją i doskonale przekazuje wiedzę.
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585