Aleksandra Górecka
 
Poddałam się zabiegowi makijażu permanentnego i efekt jest rewelacyjny! Moje brwi są w końcu równe, a usta...usta są prześliczne! Cały zabieg wykonany w bardzo przyjaznej atmosferze, wszystko przed zabiegiem zostało mi dokładnie wytłumaczone, wiec mój strach zmalał do minimum. Rzeczywiście kolorystyka delikatna tak, jak tłumaczyła pani Aleksandra Górecka (właścicielka salonu i przemiła osoba). Żadnego pośpiechu, żadnych nerwów, jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim, którzy zastanawiają się tak, jak ja wcześniej nad makijażem permanentnym, NAPRAWDĘ WARTO! EFEKTY I WYGODA NA LATA!
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Długo zastanawiałam się przed wyborem gabinetu do wykonania makijażu permanentnego brwi. Gabinet Pani Aleksandry Góreckiej wybrałam, czytając opinie i rzeczywiście są one prawdziwe. Pani Ola bardzo dba, aby klientki były zadowolone, doradza, jest bardzo delikatna. Brwi wyszły bajkowo!!! Jestem zachwycona :) Zatem z czystym sumieniem mogę polecić sam zabieg i gabinet Pani Aleksandry!!! Mistrzyni w makijażu permanentnym!!!
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Pani Aleksandra jest profesjonalną linergistką. Zanim trafiłam do salonu Fortunata zaryzykowałam i skorzystałam z usług niedoświadczonej kosmetyczki. W efekcie miałam krzywy makijaż permanentny brwi. Każda brew miała inny kształt i do tego jedna była wyżej. Ogólnie brwi były zbyt grube i oszpecały zamiast podkreślać wygląd twarzy. Na szczęście Pani Ola zgodziła się zrobić korektę i dziś jestem szczęśliwą posiadaczka pięknego makijażu brwi :). W trakcie zabiegu podejście Pani Aleksandry świadczyło o tym, że robi to z pasja i najważniejsze było zadowolenie klientki. Wielki szacunek. Pozdrawiam :) i gorąco polecam salon Fortunata w Koszalinie.
 
 
   
10/06/2014
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585