Aleksandra Górecka
 
Ja również uczęszczałam niedawno na kurs z makijażu permanentnego, organizowanym przez Panią Aleksandrę Górecką i oceniam to jako fantastyczną przygodę i zarazem wielką lekcję w moim zawodzie kosmetyczki. Pani Ola nie tylko jest wspaniałym fachowcem z ogromną pasją do zawodu, co widać było każdego dnia w każdej rozmowie ze mną, ale również ciepłą, cierpliwą osobą, która bardzo skutecznie mobilizowała do pracy.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Właśnie jestem świeżo po szkoleniu z makijażu permanentnego brwi technika 3D. Szkolenie wspaniałe. Wcześniej byłam już na szkoleniu (permanentny brwi, oczu, ust) u pani Oli i też byłam zachwycona. Nie boję się pracować, ponieważ czuję się bardzo pewnie, a jeśli kiedykolwiek mam jeszcze jakieś wątpliwości, to zawsze i o każdej porze mogę zadzwonić i porozmawiać i oczywiście uzyskać fachową poradę. Nie mogę też pominąć personelu, ponieważ tyle wsparcia i ciepła otrzymałam podczas tych kilku dni, było naprawdę extra! Dziękuję dziewczyny i mam nadzieję - do zobaczenia!!!!! Na pewno w przyszłości jeszcze tam zawitam!!! POLECAM SERDECZNIE
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Olu, jestem Ci bardzo wdzięczna za kurs! Szkolenie z Tobą to zaszczyt i wielka przyjemność! Czuję się bardzo douczona i gotowa podjęcia pracy!!! Będę Cię zawsze wszędzie polecała, bo jesteś wspaniałym, wyrozumiałym, cierpliwym, pełnym pasji i chęci do przekazywania wiedzy trenerem!!! Cieszę się bardzo, ze miałam zaszczyt być Twoja uczennica! Dla wszystkich zainteresowanych - Ola jest cudowną osobą i najlepszym trenerem! Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w dalszej karierze.
 
 
   
03/06/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585