Aleksandra Górecka
 
Zostałam właśnie szczęśliwą posiadaczką pięknych kresek na powiekach i brwi. Oba zabiegi prawie całkowicie bezbolesne. Robiłam je u Aleksandry Góreckiej. Z czystym sumieniem mogę polecić, bo jest rewelacyjna. Nie sądziłam, że zrobione brwi mogą wyglądać tak naturalnie!
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Aleksandro, chciałam Ci bardzo podziękować, za tak profesjonalne podejście! Nie był to mój pierwszy kurs, ale po Twoim w końcu czuje, ze jestem w pełni nauczona! Będę Cię zawsze polecała! Jesteś wspaniałą osobą z cudownym sercem i fantastycznym podejściem do każdej kursantki! Jak dla mnie jesteś bezkonkurencyjnym trenerem!!! Dziekuję Ci bardzo i serdecznie pozdrawiam.
 
 
   
03/06/2015
Aleksandra Górecka
 
Zajmuję się makijażem permanentnym od 3 lat i przebyłam kilka szkoleń i kursów w tej dziedzinie, ale muszę przyznać, że z żadnego kursu nie wyniosłam tak wiele. Żałuję, że nie trafiłam do pani Aleksandry wcześniej. Jak dla mnie prace pani Oli to klasa mistrzowska, a dzięki radom, jakie uzyskałam podczas kursu i moje makijaże będą perfekcyjne. Pani Aleksandro- dziękuję ;)
 
 
   
05/16/2014
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585