Aleksandra Górecka
 
Zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi i jestem mega zaskoczona a zarazem zadowolona. Mogę polecić z czystym sumieniem, naprawdę p.Aleksandra jest specjalistka w tej dziedzinie jest po prostu fenomenalna, pełen profesjonalizm. Długo się zastanawiałam nad tym zabiegiem, ale przełamałam lody i się zdecydowałam i nie żałuję i wy tez nie będziecie!! Naprawdę warto!!!
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Robiłam u pai Aleksandry Góreckiej w FORTUNACIE makijaż permanentny brwi i kreski na powiekach. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Zabieg wykonany w pełni profesjonalnie i bezboleśnie.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Chciałam serdecznie podziękować Pani Aleksandrze oraz dziewczynom,które pracują w Instytucie za wspaniałe 10 dni szkolenia.Bez wątpienia najlepsze miejsce do odbycia kursu na wysokim poziomie.Pani Aleksandra jest niesamowicie cierpliwą,ciepłą oraz wrażliwą osobą,która w 100% przekazuje całą swoją wieloletnią wiedzę.W trakcie trwania kursu wszyscy pracownicy sprawia,że poczujecie się jak w domu.Atmosfera niesamowita każdego dnia!Mnóstwo pozytywnej energii:)Z pewnością nie będziecie rozczarowani przyjeżdżając do Koszalina.Patrząc w przyszłość wiem,że napewno powrócę do Instytutu Pani Aleksandry po jeszcze większe doświadczenie:) Dziękuję jeszcze raz Dziewczyny!!Wszystkie jesteście wyjatkowe:)
 
 
   
03/18/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585