Aleksandra Górecka
 
Jesli szukacie fachowca z pasja w tej dziedzinieto własnie pani Aleksandra nia jest!!!!Rekomenduje ten Instytut Makijażu Permanentnegomoje nowe brwi i kreski na powiece sa na to dowodem.
 
 
   
07/03/2015
Aleksandra Górecka
 
Miałam przyjemność skorzystać z zabiegu kosmetycznego zrobienia dolnej kreski i konturu ust. Jestem niesamowicie zadowolona z efektu i z atmosfery panującej w gabinecie dzięki dziewczynom , które tam pracują. Zabieg wykonywała pani Ola, niesamowicie ciepła osoba. Czułam się u niej bezpiecznie. W gabinecie włączona była relaksacyjna muzyka, higiena bardzo przestrzegana. Ta kobieta to artystka. Cała załoga Fortunaty to super dobrana ekipa. Szczerze mogę polecić ten zakład. Serdeczne podziękowania dla Pani Oli.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Wiele miesięcy nosiłam się z zamiarem zrobienia makijażu permanentnego brwi, więc siedziałam i szukałam osoby, która będzie mogła pomóc mi w przywróceniu mojej twarzy pięknych, zmysłowych brwi... Pani Aleksandro, wielki szacunek i podziw dla Pani pracy. Dzięki Pani odzyskałam pewność siebie i wiarę, że są takie cudowne pełne pasji i profesjonalizmu osoby, które na pierwszym miejscu zawsze stawiają zadowolenie klienta. Moja przygoda z makijażem permanentnym dopiero się zaczyna dzięki Pani, Pani Aleksandro. Pozdrawiam serdecznie.
 
 
   
12/22/2014
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585