Aleksandra Górecka
 
Szkoliłam się u Pani Aleksandry z permanentnego i jestem zachwycona, nie tylko wysokim poziomem zajęć, ale przede wszystkim tą niezwykłą energią, jaką emanuje moja ukochana trenerka:) Dziękuję za całą wiedzę, jaką Pani mi przekazała i pozdrawiam serdecznie.
 
   
06/20/2014
Aleksandra Górecka
 
Kilka dni temu zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi w salonie Atelier Fortunata, który wykonała Pani Aleksandra Górecka. Zabieg zostały wykonane delikatnie i bezboleśnie. Brwi są cudowne i pięknie podkreślają moją urodę i są bardzo naturalne, nie rzucające się w oczy. Pani Aleksandra jest bardzo miłą, ciepłą osobą i prawdziwą profesjonalistką w makijażu permanentnym. Polecam wszystkim, którzy planują sobie zrobić takie piękne brwi jak moje, to tylko u PANI ALEKSANDRY.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Właśnie wróciłam z makijażu permanentnego brwi u Pani Aleksandry Góreckiej. Bardzo miła, życzliwa kobieta znająca się na swojej pracy. Efekt końcowy zobaczę dopiero za kilka tygodni, ale już jestem bardzo zadowolona. Mogę polecić z czystym sumieniem ktoś pyta, gdzie w Koszalinie zrobić makijaż. U p. Aleksandry Góreckiej to specjalistka godna polecenia. Bardzo ładny łuk brwi, usta zarysowane, jestem zachwycona, poszłam tam, bo spodobało mi się, jak p.Aleksandra zrobiła makijaż mojej koleżance, więc i ja polecam innym. Korekta wliczona w cenę. Naprawdę warto.
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585