Aleksandra Górecka
 
W moim odczuciu Pani Aleksandra ma ogromną intuicję. Wie, co komu jest potrzebne, z jakim makijażem kobieta będzie ładnie wyglądała. Rzadko spotyka się tak miłe i profesjonalne osoby. Wszystkie Panie z Koszalina powinny się cieszyć, że Pani Aleksandra pracuję właśnie tutaj. Proszę nie mieć żadnych obaw przed wizytą. Gorąco polecam :) Bardzo dziękuję, Pani Aleksandro, i do zobaczenia :)
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Instytut Aleksandry Góreckiej to rewelacyjne miejsce, aby nabrać jeszcze większej miłości do makijażu permanentnego. Cudowna atmosfera, cudowni ludzie., sama Ola to wspaniała i życzliwa, ciepła kobieta. Wiedza, którą dysponuje jest niezbędna do fachowego wykonywania makijażu. Przekazuje w sposób jasny i konkretny. Po szkoleniach człowiek nabiera sił do dalszej pracy. Ten instytut jest godny polecenia. Tu dowiesz się wszystkich szczegółów na temat jaki cię interesuje. Dziękuję Olu i i dziękuję Twoim dziewczynom.
 
 
   
08/05/2015
Aleksandra Górecka
 
W czasie trwania mojej kariery zawodowej uczestniczyłam w ogromnej liczbie szkoleń, kilka z nich było naprawdę dobre, jedno rewelacyjne, ale dopiero szkolenie Masterclass u Aleksandry Góreckiej było SPEKTAKULARNE!!!! Muszę Ciebie ostrzec, jeżeli chcesz być przeciętną, stojącą w miejscu linergistką, nie jest to szkolenie dla Ciebie. Jeżeli jednak zdecydujesz się zostać wybitnym specjalistą w swoim zawodzie, to jest to JEDYNE miejsce w Polsce, gdzie otrzymasz tak ogromną wiedzę praktyczną, dowiesz się o trickach zawodowych, o których do tej pory nie miałaś pojęcia, a przede wszystkim dostaniesz ogromne wsparcie od wspaniałej prowadzącej - Oli Góreckiej, przesympatycznej, ciepłej osoby i genialnego trenera. Dziękuję również rewelacyjnej ekipie towarzyszącej Marcie Pyka i Magda Urbaniak:)))) oraz niestrudzonej asyście Magdzie. I do zobaczenia na kolejnych szkoleniach u Aleksandry Góreckiej.
 
 
   
05/13/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585