Aleksandra Górecka
 
Makijaż permanentny TYLKO u Pani Aleksandry Góreckiej. Moje brwi są IDEALNE. Jestem bardzo zadowolona - brwi wyglądają naturalnie, kształt, każdy włosek jest pięknie narysowany trudno się domyślić, że to makijaż permanentny! Nawet nie spodziewałam się, że moje brwi mogą mieć taki piękny kształt, buzia od razu nabrała innego wyrazu. Pani Aleksandra słucha, jakie mamy oczekiwania i stosuje się do nich, ale też dużo pokazuje, tłumaczy i doradza, posłuchałam się sugestii odnośnie kształtu i jestem zachwycona. Rysunek brwi jest perfekcyjny, idealnie dopasowany do mojej twarzy. Koleżanki także są zachwycone ;) Niestety zanim się przekonałam, że należy oddać się w ręce fachowca, zrobiłam kreski na powiece u innej Pani - które teraz Pani Aleksandra usiłuje uratować. Makijaż permanentny tylko u Pani Aleksandry !!!
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Miałam przyjemność skorzystania z usług pani Aleksandry i powiem szczerze nie przypuszczałam, że będę nową osobą, makijaż permanentny brwi wykonany w 100% przez fachowca. Teraz mogę cieszyć się pięknymi brwiami i żałuje, że nie skusiłam się wcześniej na taki zabieg. POLECAM WSZYSTKIM KOBIETOM, KTÓRE CHCĄ PIĘKNIE WYGLĄDAĆ. DZIĘKUJĘ, PANI ALEKSANDRO, ZA KAWAŁ DOBRZE WYKONANEJ PRACY :* POZDRAWIAM SERDECZNIE
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Wszystkim polecam Akademię Szkoleniową Pani Aleksandry Góreckiej. Kurs makijażu permanentnego II stopnia na najwyższym poziomie. Wiele cennych uwag i bardzo dużo praktyki! Wszystko odbywa się w miłej atmosferze, a Pani Aleksandra służy dobrą radą również po ukończeniu kursu! :)
 
   
05/29/2014
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585