Aleksandra Górecka
 
Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Aleksandry. Pani Aleksandra to przemiła kobieta, która do zabiegu podeszła z należyta starannością oraz profesjonalizmem. Zabieg wykonany był fachowo - dlatego tez jestem bardzo zadowolona z brwi, które Pani Ola mi poprawiała, po wcześniejszym nieudanym makijażu permanentnym. Kolor i kształt teraz jest idealny, a przede wszystkim bardzo naturalnie wygląda :) Jak i Pani Ola tak i sam salon robi ogromne wrażenie :) Cudowne wnętrze z przemiłą obsługą :) Jednym słowem wszystko na wielki PLUS :) Zdecydowanie polecam!!!!!!!! Dziękuję, Pani Olu:)... i z pewnością jeszcze do zobaczenia wkrótce :)
 
   
07/14/2014
Aleksandra Górecka
 
Kilka dni temu zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi w salonie Atelier Fortunata, który wykonała Pani Aleksandra Górecka. Zabieg zostały wykonane delikatnie i bezboleśnie. Brwi są cudowne i pięknie podkreślają moją urodę i są bardzo naturalne, nie rzucające się w oczy. Pani Aleksandra jest bardzo miłą, ciepłą osobą i prawdziwą profesjonalistką w makijażu permanentnym. Polecam wszystkim, którzy planują sobie zrobić takie piękne brwi jak moje, to tylko u PANI ALEKSANDRY.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Zrobiłam u p. Oli makijaż permanentny już po raz kolejny. Wracam tam co roku, bo gabinet jest b. czysty, obsługa profesjonalna, mila atmosfera. Panie doradzają i pomagają. Brawo.
 
 
   
08/18/2014
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585