Aleksandra Górecka
 
Miałam przyjemność skorzystać z zabiegu kosmetycznego zrobienia dolnej kreski i konturu ust. Jestem niesamowicie zadowolona z efektu i z atmosfery panującej w gabinecie dzięki dziewczynom , które tam pracują. Zabieg wykonywała pani Ola, niesamowicie ciepła osoba. Czułam się u niej bezpiecznie. W gabinecie włączona była relaksacyjna muzyka, higiena bardzo przestrzegana. Ta kobieta to artystka. Cała załoga Fortunaty to super dobrana ekipa. Szczerze mogę polecić ten zakład. Serdeczne podziękowania dla Pani Oli.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Drogie przyszłe Linergistki, zwracam się do Was, jeżeli macie jakikolwiek problem z wyborem kursu makijażu permanentnego. W swojej co prawda niedługiej karierze zawodowej uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach i jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem jak u Oli :) Pamiętajcie Dziewczyny, że aby coś „wynieść” z jakiegokolwiek kursu bądź szkolenia musicie czuć się swobodnie i właśnie tą swobodę i poczucie bezpieczeństwa pod okiem świetnego Trenera oferuje Wam Międzynarodowy Instytut Makijażu Permanentnego. Zazwyczaj część teoretyczna jest nudna dla każdej z nas…ale nie z Olą;-) Zajęcia polegają nie tylko na przekazaniu wiedzy teoretycznej, ale na rozmowie. Każda z Was ma prawo pytać i na każde z pytań uzyskacie na pewno wyczerpującą odpowiedź. Ponadto po ukończeniu szkolenia nie zostajecie same, bo Ola w każdej chwili służy pomocą, możecie dzwonić z problemami i pytaniami jakie Was nurtują. Na mnie osobiście największe wrażenie zrobiło podejście Oli oraz Dziewczyn asystujących do kursantek. Atmosfera jest tak przyjemna, że człowiek nabiera wiatru w żagle i czeka na kolejny dzień szkolenia. Zespół, z którym miałam przyjemność zdobywać cenną wiedzę - wspaniały. Dziękuję, Dziewczyny, i mam nadzieję do zobaczenia na korektach;-) PODSUMOWUJĄC: NIE SZUKAJCIE SZKOLEŃ W PRZEREKLAMOWANYCH FIRMACH, BO I TAK TRAFICIE DO OLI- NAPRAWDĘ WARTO!!!!
 
 
   
05/18/2015
Aleksandra Górecka
 
W moim odczuciu Pani Aleksandra ma ogromną intuicję. Wie, co komu jest potrzebne, z jakim makijażem kobieta będzie ładnie wyglądała. Rzadko spotyka się tak miłe i profesjonalne osoby. Wszystkie Panie z Koszalina powinny się cieszyć, że Pani Aleksandra pracuję właśnie tutaj. Proszę nie mieć żadnych obaw przed wizytą. Gorąco polecam :) Bardzo dziękuję, Pani Aleksandro, i do zobaczenia :)
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585