Aleksandra Górecka
 
Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Aleksandry. Pani Aleksandra to przemiła kobieta, która do zabiegu podeszła z należyta starannością oraz profesjonalizmem. Zabieg wykonany był fachowo - dlatego tez jestem bardzo zadowolona z brwi, które Pani Ola mi poprawiała, po wcześniejszym nieudanym makijażu permanentnym. Kolor i kształt teraz jest idealny, a przede wszystkim bardzo naturalnie wygląda :) Jak i Pani Ola tak i sam salon robi ogromne wrażenie :) Cudowne wnętrze z przemiłą obsługą :) Jednym słowem wszystko na wielki PLUS :) Zdecydowanie polecam!!!!!!!! Dziękuję, Pani Olu:)... i z pewnością jeszcze do zobaczenia wkrótce :)
 
   
07/14/2014
Aleksandra Górecka
 
Pani Aleksandra jest profesjonalną linergistką. Zanim trafiłam do salonu Fortunata zaryzykowałam i skorzystałam z usług niedoświadczonej kosmetyczki. W efekcie miałam krzywy makijaż permanentny brwi. Każda brew miała inny kształt i do tego jedna była wyżej. Ogólnie brwi były zbyt grube i oszpecały zamiast podkreślać wygląd twarzy. Na szczęście Pani Ola zgodziła się zrobić korektę i dziś jestem szczęśliwą posiadaczka pięknego makijażu brwi :). W trakcie zabiegu podejście Pani Aleksandry świadczyło o tym, że robi to z pasja i najważniejsze było zadowolenie klientki. Wielki szacunek. Pozdrawiam :) i gorąco polecam salon Fortunata w Koszalinie.
 
 
   
10/06/2014
Aleksandra Górecka
 
Od kilku lat zastanawiałam się nad makijażem permanentnym. Szczerze mówiąc, początkowo strasznie się bałam, ponieważ jest to zabieg na lata i poza tym bałam się bólu. Koleżanka skorzystała z tego zabiegu w salonie Fortunata. Gdy zobaczyłam efekt, nie musiałam się już dłużej zastanawiać! Ponad miesiąc temu zrobiłam u Pani Góreckiej makijaż permanentny na powiekach górnych i dolnych oraz usta. Efekt REWELACJA, wygląda po prostu BOSKO!!! W salonie przemiła atmosfera. Pani Aleksandra nadopiekuńcza! :) Strach i ból w takich rekach nie istnieje! Jestem strasznie zadowolona! Polecam wszystkim!!!!
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585