Aleksandra Górecka
Stworzyłaś piękne miejsce z klasą, w którym każdy czuje się wyjątkowo.Dziękuję Ci za przekazaną wiedzę . Zmotywowałaś mnie do dużych rewolucji w moich salonach. Twoje szkolenie nauczyło mnie nie tylko wykonywania makijażu permanentnego, ale dało mi dużo więcej . Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów oraz mam nadzieję, że do zobaczenia niebawem na kolejnych szkoleniach. Kinga
12/07/2015
Aleksandra Górecka
 
Chciałam serdecznie podziękować Pani Aleksandrze oraz dziewczynom, które pracują w Instytucie za wspaniałe 10 dni szkolenia. Bez wątpienia najlepsze miejsce do odbycia kursu na wysokim poziomie. Pani Aleksandra jest niesamowicie cierpliwą, ciepłą oraz wrażliwą osobą, która w 100% przekazuje całą swoją wieloletnią wiedzę. W trakcie trwania kursu wszyscy pracownicy sprawia, że poczujecie się jak w domu. Atmosfera niesamowita każdego dnia! Mnóstwo pozytywnej energii :) Z pewnością nie będziecie rozczarowani, przyjeżdżając do Koszalina. Patrząc w przyszłość wiem, że na pewno powrócę do Instytutu Pani Aleksandry po jeszcze większe doświadczenie :) Dziękuję jeszcze raz, Dziewczyny!!Wszystkie jesteście wyjątkowe:)
 
 
   
04/20/2015
Aleksandra Górecka
 
Chciałam serdecznie podziękować Pani Aleksandrze oraz dziewczynom,które pracują w Instytucie za wspaniałe 10 dni szkolenia.Bez wątpienia najlepsze miejsce do odbycia kursu na wysokim poziomie.Pani Aleksandra jest niesamowicie cierpliwą,ciepłą oraz wrażliwą osobą,która w 100% przekazuje całą swoją wieloletnią wiedzę.W trakcie trwania kursu wszyscy pracownicy sprawia,że poczujecie się jak w domu.Atmosfera niesamowita każdego dnia!Mnóstwo pozytywnej energii:)Z pewnością nie będziecie rozczarowani przyjeżdżając do Koszalina.Patrząc w przyszłość wiem,że napewno powrócę do Instytutu Pani Aleksandry po jeszcze większe doświadczenie:) Dziękuję jeszcze raz Dziewczyny!!Wszystkie jesteście wyjatkowe:)
 
 
   
03/18/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585