Aleksandra Górecka
 
Polecam zabiegi u Pani Aleksandry. Wykonałam zabieg makijażu permanentnego brwi, jestem z niego bardzo zadowolona! Wcześniej praktycznie nie miałam brwi, co było moim kompleksem. Moje nowe brwi są bardzo ładne, jestem zaskoczona jak naturalnie wyglądają. Dodają mi pewności siebie, dlatego żałuję, że nie zdecydowałam się na ten zabieg wcześniej. Pani Aleksandro, bardzo dziękuję, wszystkim będę polecać Pani usługi!
 
 
   
03/06/2015
Aleksandra Górecka
 
Makijaż permanentny TYLKO u Pani Aleksandry Góreckiej. Moje brwi są IDEALNE. Jestem bardzo zadowolona - brwi wyglądają naturalnie, kształt, każdy włosek jest pięknie narysowany trudno się domyślić, że to makijaż permanentny! Nawet nie spodziewałam się, że moje brwi mogą mieć taki piękny kształt, buzia od razu nabrała innego wyrazu. Pani Aleksandra słucha, jakie mamy oczekiwania i stosuje się do nich, ale też dużo pokazuje, tłumaczy i doradza, posłuchałam się sugestii odnośnie kształtu i jestem zachwycona. Rysunek brwi jest perfekcyjny, idealnie dopasowany do mojej twarzy. Koleżanki także są zachwycone ;) Niestety zanim się przekonałam, że należy oddać się w ręce fachowca, zrobiłam kreski na powiece u innej Pani - które teraz Pani Aleksandra usiłuje uratować. Makijaż permanentny tylko u Pani Aleksandry !!!
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Właśnie wróciłam z makijażu permanentnego brwi u Pani Aleksandry Góreckiej. Bardzo miła, życzliwa kobieta znająca się na swojej pracy. Efekt końcowy zobaczę dopiero za kilka tygodni, ale już jestem bardzo zadowolona. Mogę polecić z czystym sumieniem ktoś pyta, gdzie w Koszalinie zrobić makijaż. U p. Aleksandry Góreckiej to specjalistka godna polecenia. Bardzo ładny łuk brwi, usta zarysowane, jestem zachwycona, poszłam tam, bo spodobało mi się, jak p.Aleksandra zrobiła makijaż mojej koleżance, więc i ja polecam innym. Korekta wliczona w cenę. Naprawdę warto.
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585