Aleksandra Górecka
 
\"Kto chce gdziekolwiek dotrzeć, musi kiedyś wyruszyć w drogę\"Ja w swojej wędrówce zatrzymałam się na krótki czas w Koszalinie, na szkoleniu z makijażu permanentnego w Instytucie Pani Aleksandry. Wszystkim paniom, które poszukują profesjonalnego szkoleniowca, szczerze polecam Aleksandrę Górecka. Pani Ola opracowała doskonały i intensywny program swoich szkoleń. Wykłady, obszerna teoria z zakresu makijażu poparta ćwiczeniami praktycznymi (rysunki, sztuczna skóra, fantomy) zwieńczone są pracą na modelkach. Każda kursantka pracuje na swojej modelce wykonując makijaż samodzielnie od początku do końca, oczywiście pod czujnym okiem szkoleniowca. Wiedza i doświadczenie pani Oli są imponujące. Widać, że dla Niej praca to pasja. Dzieli się tą pasją z entuzjazmem, uśmiechem i szczerością. Wszystko to dzieje się w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Warto też podkreślić zaangażowanie i profesjonalizm ludzi, którzy pracują z panią Olą. Cała załoga dba o rozwój Instytutu i wysoki poziom kształcenia linergistek.Wszystkim Wam gorąco dziękuję.
 
 
   
04/20/2015
Aleksandra Górecka
 
Chciałabym bardzo podziękować Pani Oli za pięknie wykonany makijaż permanentny brwi :))) jestem bardzo zadowolona, gorąco polecam :)
 
 
   
04/20/2015
Aleksandra Górecka
 
Ostatnio został mi zrobiony makijaż permanentny brwi przez kursantkę pod okiem Pani Aleksandry i powiem, że wyszło wspaniale!!! Gorąco polecam makijaż permanentny zrobiony u Pani Oli w salonie :)
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585