Aleksandra Górecka
 
Chciałam serdecznie podziękować Pani Aleksandrze oraz dziewczynom,które pracują w Instytucie za wspaniałe 10 dni szkolenia.Bez wątpienia najlepsze miejsce do odbycia kursu na wysokim poziomie.Pani Aleksandra jest niesamowicie cierpliwą,ciepłą oraz wrażliwą osobą,która w 100% przekazuje całą swoją wieloletnią wiedzę.W trakcie trwania kursu wszyscy pracownicy sprawia,że poczujecie się jak w domu.Atmosfera niesamowita każdego dnia!Mnóstwo pozytywnej energii:)Z pewnością nie będziecie rozczarowani przyjeżdżając do Koszalina.Patrząc w przyszłość wiem,że napewno powrócę do Instytutu Pani Aleksandry po jeszcze większe doświadczenie:) Dziękuję jeszcze raz Dziewczyny!!Wszystkie jesteście wyjatkowe:)
 
 
   
03/18/2015
Aleksandra Górecka
 
Miałam niewtpliwy zaszczyt uczestniczy w szkoleniu w Międzynarodowym Instytucie Makijażu Permanentnego . Jestem pod ogromnym wrażeniem zarówno wiedzy prowadzacej - Pani Aleksandry ( Oli ) , jak i organizacji całego szkolenia , pomocy asystentki Pani Oli oraz wygldu i wrażenia , jakie zrobił namnie cały Instytut. Pasję widac tu na każdym kroku - a niespotykana łatwosc przekazywania wiedzy przez Pania Olę powoduje - że człowiek ma ochotę od razu zabrac się do pracy Wiele wskazówek , materiałów , atmosfera - po prostu rewelacja . Wiem - jak trudno jest wybrac w dzisiejszych czasach szkolenie , które faktycznie co wniesie - jestemy bombardowani zewszad ofertami nowych kursów. Instytut Pani Oli nie musi - opinia o jakosci szkoleń - oraz późniejsze prace kursantek - sa najlepszym dowodem na poziom Miedzynarodowego Instytutu Makijazu Permanentnego . Polecam z całego serca
 
 
   
08/04/2015
Aleksandra Górecka
 
Ja również uczęszczałam niedawno na kurs z makijażu permanentnego, organizowanym przez Panią Aleksandrę Górecką i oceniam to jako fantastyczną przygodę i zarazem wielką lekcję w moim zawodzie kosmetyczki. Pani Ola nie tylko jest wspaniałym fachowcem z ogromną pasją do zawodu, co widać było każdego dnia w każdej rozmowie ze mną, ale również ciepłą, cierpliwą osobą, która bardzo skutecznie mobilizowała do pracy.
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585