Aleksandra Górecka
 
Aleksandro, chciałam Ci bardzo podziękować, za tak profesjonalne podejście! Nie był to mój pierwszy kurs, ale po Twoim w końcu czuje, ze jestem w pełni nauczona! Będę Cię zawsze polecała! Jesteś wspaniałą osobą z cudownym sercem i fantastycznym podejściem do każdej kursantki! Jak dla mnie jesteś bezkonkurencyjnym trenerem!!! Dziekuję Ci bardzo i serdecznie pozdrawiam.
 
 
   
03/06/2015
Aleksandra Górecka
 
W Międzynarodowym Instytucie Makijażu Permanentnego wykonałam podczas szkolenia (jako modelka) makijaż ust oraz brwi. Profesjonalne podejscie Pani Oli oraz kursantek , tworzyło miła atmosferę podczas zabiegu. Pragnę podziękowac Pani Oli za ciepło, poczucie bezpieczeństwa i dawkę dobrego humoru.Bez żadnych obaw poddam się kolejnemu makijażowi podczas szkolenia. Kursantki pod okiem Pani Oli wykonuja makijaż perfekcyjnie! Polecam wszystkim Paniom!
 
 
   
03/11/2015
Aleksandra Górecka
 
W czasie trwania mojej kariery zawodowej uczestniczyłam w ogromnej liczbie szkoleń, kilka z nich było naprawdę dobre, jedno rewelacyjne, ale dopiero szkolenie Masterclass u Aleksandry Góreckiej było SPEKTAKULARNE!!!! Muszę Ciebie ostrzec, jeżeli chcesz być przeciętną, stojącą w miejscu linergistką, nie jest to szkolenie dla Ciebie. Jeżeli jednak zdecydujesz się zostać wybitnym specjalistą w swoim zawodzie, to jest to JEDYNE miejsce w Polsce, gdzie otrzymasz tak ogromną wiedzę praktyczną, dowiesz się o trickach zawodowych, o których do tej pory nie miałaś pojęcia, a przede wszystkim dostaniesz ogromne wsparcie od wspaniałej prowadzącej - Oli Góreckiej, przesympatycznej, ciepłej osoby i genialnego trenera. Dziękuję również rewelacyjnej ekipie towarzyszącej Marcie Pyka i Magda Urbaniak:)))) oraz niestrudzonej asyście Magdzie. I do zobaczenia na kolejnych szkoleniach u Aleksandry Góreckiej.
 
 
   
05/13/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585