Aleksandra Górecka
 
Od czego tu zacząć... Chciałabym w tym miejscu podzielić się z Wami refleksją na temat ukończonego przeze mnie 8 maja szkolenia Masterclass poziom III (szkolenie 6 - dniowe). Mam nadzieję, że którejś z was pomoże to w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru instytucji szkoleniowej ;) Zacznę może od tego, jak wielki dylemat miałam z wyborem miejsca, gdzie odbędę takowe szkolenie. W internecie roi się od różnego rodzaju ofert, które różnią się ceną, a także ilością oferowanych podczas szkolenia godzin, poświęconych na naukę makijażu permanentnego... Czytałam, szukałam i w końcu wybrałam :) Na wielu forach droga prowadziła właśnie do Międzynarodowy Instytutu Makijażu Permanentnego Pani Aleksandy Góreckiej :) Miałam przyjemność uczestniczyć wcześniej w różnych szkoleniach wiec mam porównanie odnośnie poziomu ich organizacji. Jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru, szkolenie zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym było na najwyższym poziomie. Pani Ola jest wspaniałą osobą, podobało mi się to, jaką wielką wagę przykładała do staranności wykonywanych przez kursantki prac, udzielała cennych uwag, podkreślała popełniane przez nas błędy, co natychmiast nas mobilizowało :) Podobała mi się również bardzo fajna atmosfera która tam panuje, nie ma sztucznego uśmiechu, od Pani Oli bije ciepło i pozytywna energia. Co ważne widać, że nie jest skąpa w przekazywaną kursantkom wiedzę i widać że jej przynosi jej radość. Ważne jest także to że po szkoleniu ciągle jesteśmy pod skrzydłami Pani Oli. Mówiła że z każdym problemem możemy dzwonić i zawsze chętnie pomoże :) Dziękuję bardzo, Pani Olu, za zarażenie mnie pasją do makijażu permanentnego :) Dziewczyny zapisujcie się, naprawdę warto! :)
 
 
   
05/13/2015
Aleksandra Górecka
 
Szkolenie na wysokim poziomie. Mimo tego, że nie było to moje pierwsze szkolenie z tego zakresu, to wyciągnęłam z niego bardzo dużo nowości, a przede wszystkim nauczyłam się robić poprawnie brwi metodą włosków i rzeczywiście zobaczyłam, że brwi mogą wyglądać bardzo naturalnie. Pani Aleksandra to profesjonalistka w 100%. Serdecznie dziękuję.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Instytut Aleksandry Góreckiej to rewelacyjne miejsce, aby nabrać jeszcze większej miłości do makijażu permanentnego. Cudowna atmosfera, cudowni ludzie., sama Ola to wspaniała i życzliwa, ciepła kobieta. Wiedza, którą dysponuje jest niezbędna do fachowego wykonywania makijażu. Przekazuje w sposób jasny i konkretny. Po szkoleniach człowiek nabiera sił do dalszej pracy. Ten instytut jest godny polecenia. Tu dowiesz się wszystkich szczegółów na temat jaki cię interesuje. Dziękuję Olu i i dziękuję Twoim dziewczynom.
 
 
   
08/05/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585