Aleksandra Górecka
 
Jestem osobą, która się nie maluje albo maluje tak, że trudno to zauważyć. Od dawna chciałam coś zrobić z ustami (mam, a raczej miałam wyjątkowo "niewyraźne"), ale bałam się, że efekt będzie zbyt mocny, przerysowany. W końcu postanowiłam zaryzykować. 10000 razy powtarzałam przed i podczas zabiegu, że chcę, by wyszło naturalnie. I wyszło. Czeka mnie jeszcze dopigmentowanie, ale już jestem zachwycona - w końcu moje usta mają kształt, kontur, optycznie wyglądają na większe. Gorąco polecam - zabieg i zakład.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Robiłam kurs makijażu permanentnego u p.Góreckiej i jestem naprawdę bardzo z niego zadowolona. Najpierw nauka, potem reszta - tak mogłabym określić w jednym zdaniu jakość prowadzonych zajęć. Dużo praktyki, poznawanie różnych urządzeń, kolorymetria, wizaż i pigmentacja. Dla mnie bomba. Dziękuje p.Aleksandro, wszystko czego się nauczyłam, zawdzięczam właśnie pani.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Zostałam właśnie szczęśliwą posiadaczką pięknych kresek na powiekach i brwi. Oba zabiegi prawie całkowicie bezbolesne. Robiłam je u Aleksandry Góreckiej. Z czystym sumieniem mogę polecić, bo jest rewelacyjna. Nie sądziłam, że zrobione brwi mogą wyglądać tak naturalnie!
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585