Aleksandra Górecka
 
Pani Aleksandra obdarowała mnie pięknymi ustami, jakich nigdy wcześniej nie miałam. Jestem wdzięczna za wykonanie zabiegu, z radościa bedę się teraz usmiechac :) Zabieg odbył się w milej atmosferze i z pełna wyrozumiałością. Dziękuje pani raz jeszcze. Pozdrawiam
 
 
   
03/10/2015
Aleksandra Górecka
 
Pani Ola jest cudotwórcą. Jest perfekcyjna w swojej pracy, swoją dokładnością i starannością potrafi sprostać oczekiwaniom każdej klientki. Daje poczucie bezpieczeństwa. A wychodząc z jej salonu, Twoja pewność siebie wzrasta :)
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Chce się z Wami podzielić swoja opinia. Miałam makijaż permanentny (brwi) wykonany w bardzo znanym i renomowanym salonie w Warszawie. Niestety efekt był fatalny, a właściwie wcale nie było efektu. Pani robiła mi kilka powtórek, a w rezultacie zamiast ładnych brwi miałam zrobione czarne poprzerywane grube kreski, a miały przypominać włoski. Pani stwierdziła, ze moja skóra nie przyjmuje barwnika. Trafiłam później z polecenia do Pani Aleksandry, która od nowa wyrysowała mi ładne brwi. Wyszło za pierwszym razem idealnie. Jestem bardzo zadowolona i polecam Panią Aleksandrę. Z makijażem permanentnym trzeba uważać komu zaufać, bo to zostaje na kilka lat!!! Dziękuję bardzo, Pani Aleksandro.
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585