Aleksandra Górecka
 
Miałam przyjemność skorzystania z usług pani Aleksandry i powiem szczerze nie przypuszczałam, że będę nową osobą, makijaż permanentny brwi wykonany w 100% przez fachowca. Teraz mogę cieszyć się pięknymi brwiami i żałuje, że nie skusiłam się wcześniej na taki zabieg. POLECAM WSZYSTKIM KOBIETOM, KTÓRE CHCĄ PIĘKNIE WYGLĄDAĆ. DZIĘKUJĘ, PANI ALEKSANDRO, ZA KAWAŁ DOBRZE WYKONANEJ PRACY :* POZDRAWIAM SERDECZNIE
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Olu, jestem Ci bardzo wdzięczna za kurs! Szkolenie z Tobą to zaszczyt i wielka przyjemność! Czuję się bardzo douczona i gotowa podjęcia pracy!!! Będę Cię zawsze wszędzie polecała, bo jesteś wspaniałym, wyrozumiałym, cierpliwym, pełnym pasji i chęci do przekazywania wiedzy trenerem!!! Cieszę się bardzo, ze miałam zaszczyt być Twoja uczennica! Dla wszystkich zainteresowanych - Ola jest cudowną osobą i najlepszym trenerem! Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w dalszej karierze.
 
 
   
03/06/2015
Aleksandra Górecka
 
Słowa podziękowania i uznania dla fachowości, profesjonalizmu i serdeczności dla Pani Aleksandry. Zgłosiłam się do Atelier z dużym oszpeceniem, które wykonano mi innym studio w Koszalinie. Makijaż permanentny ust miałam w kolorze rażącej fuksji z poszarpaną linią zamiast cieniowania, do tego rysunek ust uwypuklający zniekształcenie ust - asymetria. Dzięki przeprowadzonej korekcie przez Panią Aleksandrę moje usta mają subtelny kolor, kształt jest perfekcyjny, a wykonane cieniowanie dopieściło ich wygląd. Podczas zabiegu konsultowano ze mną rysunek ust oraz kolor, a serdeczność i atmosfera przyczyniły się do poczucia dużego komfortu. Zachęcam do przeprowadzania tego typu poważnych zabiegów u Pani Aleksandry, gdyż jest to wysokiej klasy profesjonalista z doświadczeniem, które przekłada się na upiększenie urody poprzez makijaż trwały. Zachęcam również do obejrzenia galerii zdjęć.
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585