Aleksandra Górecka
 
Jestem osobą, która się nie maluje albo maluje tak, że trudno to zauważyć. Od dawna chciałam coś zrobić z ustami (mam, a raczej miałam wyjątkowo "niewyraźne"), ale bałam się, że efekt będzie zbyt mocny, przerysowany. W końcu postanowiłam zaryzykować. 10000 razy powtarzałam przed i podczas zabiegu, że chcę, by wyszło naturalnie. I wyszło. Czeka mnie jeszcze dopigmentowanie, ale już jestem zachwycona - w końcu moje usta mają kształt, kontur, optycznie wyglądają na większe. Gorąco polecam - zabieg i zakład.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Po raz kolejny wizytę u Pani Aleksandry Góreckiej można zaliczyć do naprawdę udanych. Pełen profesjonalizm i fachowość. Makijaż permanentny brwi najpiękniejszy na świecie!!!!.Teraz kolej na makijaż permanentny ust i oczywiście tylko u Pani Aleksandry. Polecam z całego serca i z pełną odpowiedzialnością.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Poddanie się makijażowi permanentnemu to trudna decyzja, bowiem nie pozbędziemy się go jednym pociągnięciem wacika, dlatego tak istotne jest w czyje ręce się oddamy – Pani Aleksandra to wykwalifikowany specjalista, zabieg wykonywany jest w czyściutkim gabinecie, w sterylnych warunkach, a właścicielka, jak i jej przesympatyczna ekipa zapewniają miłą atmosferę. Bardzo dziękuję Pani Oli za wyczarowanie brwi absolutnie pięknych i perfekcyjnie podkreślonych kolorem idealnie dobranym do mojej urody. Profesjonalizm i umiejętności Pani Oli gwarantują satysfakcję kobiecie w każdym wieku, która zdecyduje się na makijaż permanentny, bowiem Pani Ola, jak nikt inny potrafi wydobyć w swoich klientkach ich indywidualne piękno i podkreślić cechy ich urody. Brwi są idealne, perfekcyjnie dopracowany każdy najmniejszy włosek, a cudny kształt brwi podkreślił rysy twarzy.
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585