Aleksandra Górecka
 
Jestem szczęśliwą posiadaczką brwi i kresek z pod ręki pani Aleksandry Góreckiej. Jestem zachwycona efektem! Brwi są po prostu piękne a oprawa oczu subtelnie podkreślona, nie wspominając o zaoszczędzonym czasie w porannej toalecie.. To, że trafiłam do Atelier Fortunata to moja najlepsza decyzja. Długo wahałam się, który salon wybrać, ale w rękach pani Oli czuję się bezpiecznie i jestem spokojna co do efektu końcowego. Polecam wszystkim paniom- efekty są wspaniałe!
 
 
   
03/18/2015
Aleksandra Górecka
 
Makijaż permanentny TYLKO u Pani Aleksandry Góreckiej. Moje brwi są IDEALNE. Jestem bardzo zadowolona - brwi wyglądają naturalnie, kształt, każdy włosek jest pięknie narysowany trudno się domyślić, że to makijaż permanentny! Nawet nie spodziewałam się, że moje brwi mogą mieć taki piękny kształt, buzia od razu nabrała innego wyrazu. Pani Aleksandra słucha, jakie mamy oczekiwania i stosuje się do nich, ale też dużo pokazuje, tłumaczy i doradza, posłuchałam się sugestii odnośnie kształtu i jestem zachwycona. Rysunek brwi jest perfekcyjny, idealnie dopasowany do mojej twarzy. Koleżanki także są zachwycone ;) Niestety zanim się przekonałam, że należy oddać się w ręce fachowca, zrobiłam kreski na powiece u innej Pani - które teraz Pani Aleksandra usiłuje uratować. Makijaż permanentny tylko u Pani Aleksandry !!!
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Pani Ola jest cudotwórcą. Jest perfekcyjna w swojej pracy, swoją dokładnością i starannością potrafi sprostać oczekiwaniom każdej klientki. Daje poczucie bezpieczeństwa. A wychodząc z jej salonu, Twoja pewność siebie wzrasta :)
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585