Aleksandra Górecka
 
Robiłam kurs makijażu permanentnego u p.Góreckiej i jestem naprawdę bardzo z niego zadowolona. Najpierw nauka, potem reszta - tak mogłabym określić w jednym zdaniu jakość prowadzonych zajęć. Dużo praktyki, poznawanie różnych urządzeń, kolorymetria, wizaż i pigmentacja. Dla mnie bomba. Dziękuje p.Aleksandro, wszystko czego się nauczyłam, zawdzięczam właśnie pani.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Z czystym sumieniem mogę polecić Aleksandrę Górecką. Właśnie odbyłam u niej 2 szkolenia i jestem bardzo szczęśliwa i zadowolona. Długo szukałam odpowiedniej osoby, zajmującej się szkoleniami z makijażu permanentnego, miałam wiele wątpliwości, ale zdecydowałam się na nią, gdyż prowadzi ona zajęcia indywidualnie. Czytałam wiele dobrego o Pani Aleksandrze i wszystko się zgadza. Dla mnie jest moim MENTOREM. To, czego się nauczyłam, wiem że da mi możliwość wykonywania mojego zawodu na najwyższym poziomie. BARDZO DZIĘKUJĘ, PANI ALEKSANDRO, JESTEM SZCZĘŚLIWA, ŻE ZARAZIŁA MNIE PANI SWOJĄ PASJĄ!!!! NO I TE WŁOSKI NA BRWIACH :):):) JEST PANI PERFEKCYJNA. POZDRAWIAM SERDECZNIE I POLECAM WSZYSTKIM PRZYSZŁYM LINERGISTKOM.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Właśnie jestem świeżo po szkoleniu z makijażu permanentnego brwi technika 3D. Szkolenie wspaniałe. Wcześniej byłam już na szkoleniu (permanentny brwi, oczu, ust) u pani Oli i też byłam zachwycona. Nie boję się pracować, ponieważ czuję się bardzo pewnie, a jeśli kiedykolwiek mam jeszcze jakieś wątpliwości, to zawsze i o każdej porze mogę zadzwonić i porozmawiać i oczywiście uzyskać fachową poradę. Nie mogę też pominąć personelu, ponieważ tyle wsparcia i ciepła otrzymałam podczas tych kilku dni, było naprawdę extra! Dziękuję dziewczyny i mam nadzieję - do zobaczenia!!!!! Na pewno w przyszłości jeszcze tam zawitam!!! POLECAM SERDECZNIE
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585