Aleksandra Górecka
 
Wiem, że większość z Pań sugeruje się opiniami w internecie przed wyborem gabinetu, proponującego usługi makijażu permanentnego, dlatego też z wdzięczności dla Pani Oli postanowiłam napisać o moich doświadczeniach. U Pani Oli w gabinecie Fortunata wykonałam makijaż permanentny brwi, moje niestety nie były „pokazowe”, a dość już miałam malowania ich kredkami czy henną - zwłaszcza, że zbliżało się lato i wszelkie kredki spływały mi po twarzy. Tak wiec szukałam długo gabinetu, zajrzałam do paru z nich i od początku wiedziałam, gdzie zrobię zabieg. Pani Ola wykonała dla mnie próbny rysunek, bardzo delikatny - zależało mi na naturalnym efekcie. Następnie przeprowadziła ze mną wywiad i udzieliła naprawdę dobrych rad dot. koloru i kształtu moich brwi. Umówiłyśmy termin zabiegu. Pani Ola podczas zabiegu poświęciła mi 2,5 godziny czasu, skrupulatnie rysowała kształt za każdym razem konsultując ze mną wszelkie poprawki, aż zrobiła idealny rysunek. Potem zabieg, który był praktycznie bezbolesny. Zabieg się skończył, Pani Ola poinformowała mnie co dalej i po 4 tygodniach zaprosiła na korektę (kolor się wyłuszcza, wiec takowa może być potrzebna - oczywiście u Pani Oli korekta jest darmowa). Parę tygodni po korekcie muszę stwierdzić, że jestem zachwycona! Moja brwi są piękne, maja idealny kształt, a dodatkowo wyglądają naprawdę naturalnie, dzięki czemu nie rzucają się w oczy, a zdecydowanie podkreślają moje rysy twarzy. Jestem bardzo wdzięczna, Pani Olu, za tak dobrze wykonany zabieg. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Właśnie wróciłam z makijażu permanentnego brwi u Pani Aleksandry Góreckiej. Bardzo miła, życzliwa kobieta znająca się na swojej pracy. Efekt końcowy zobaczę dopiero za kilka tygodni, ale już jestem bardzo zadowolona. Mogę polecić z czystym sumieniem ktoś pyta, gdzie w Koszalinie zrobić makijaż. U p. Aleksandry Góreckiej to specjalistka godna polecenia. Bardzo ładny łuk brwi, usta zarysowane, jestem zachwycona, poszłam tam, bo spodobało mi się, jak p.Aleksandra zrobiła makijaż mojej koleżance, więc i ja polecam innym. Korekta wliczona w cenę. Naprawdę warto.
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Miałam przyjemność skorzystania z usług pani Aleksandry i powiem szczerze nie przypuszczałam, że będę nową osobą, makijaż permanentny brwi wykonany w 100% przez fachowca. Teraz mogę cieszyć się pięknymi brwiami i żałuje, że nie skusiłam się wcześniej na taki zabieg. POLECAM WSZYSTKIM KOBIETOM, KTÓRE CHCĄ PIĘKNIE WYGLĄDAĆ. DZIĘKUJĘ, PANI ALEKSANDRO, ZA KAWAŁ DOBRZE WYKONANEJ PRACY :* POZDRAWIAM SERDECZNIE
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585