Aleksandra Górecka
 
Dziękuję serdecznie za fachowe oraz kompetentne szkolenie z makijażu permanentnego! Pani Aleksandra wykazała się wysokim stopniem profesjonalizmu, solidnością oraz dużym doświadczeniem. Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję do Was przyjechać, ponieważ za każdym razem kiedy jestem u Was, dostaję potężny zastrzyk energii i jeszcze większą motywację do realizacji swoich marzeń! Wszystkim gorąco polecam!
 
 
   
03/06/2015
Aleksandra Górecka
 
Poddałam się zabiegowi makijażu permanentnego i efekt jest rewelacyjny! Moje brwi są w końcu równe, a usta...usta są prześliczne! Cały zabieg wykonany w bardzo przyjaznej atmosferze, wszystko przed zabiegiem zostało mi dokładnie wytłumaczone, wiec mój strach zmalał do minimum. Rzeczywiście kolorystyka delikatna tak, jak tłumaczyła pani Aleksandra Górecka (właścicielka salonu i przemiła osoba). Żadnego pośpiechu, żadnych nerwów, jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim, którzy zastanawiają się tak, jak ja wcześniej nad makijażem permanentnym, NAPRAWDĘ WARTO! EFEKTY I WYGODA NA LATA!
 
 
   
02/14/2015
Aleksandra Górecka
 
Pani Aleksandra Górecka jest przemiłą, uroczą kobieta z ogromnym profesjonalizmem, sercem do pracy. Brwi są idealne, prześliczne, naturalne. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pani Oli. Polecam w 100 %.
 
 
   
10/06/2014
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585