Aleksandra Górecka
 
Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Aleksandry. Pani Aleksandra to przemiła kobieta, która do zabiegu podeszła z należyta starannością oraz profesjonalizmem. Zabieg wykonany był fachowo - dlatego tez jestem bardzo zadowolona z brwi, które Pani Ola mi poprawiała, po wcześniejszym nieudanym makijażu permanentnym. Kolor i kształt teraz jest idealny, a przede wszystkim bardzo naturalnie wygląda :) Jak i Pani Ola tak i sam salon robi ogromne wrażenie :) Cudowne wnętrze z przemiłą obsługą :) Jednym słowem wszystko na wielki PLUS :) Zdecydowanie polecam!!!!!!!! Dziękuję, Pani Olu:)... i z pewnością jeszcze do zobaczenia wkrótce :)
 
   
07/14/2014
Aleksandra Górecka
 
Ogólnie bardzo pozytywnie, dużo przydatnych informacji i wiedza przekazana w sposób, który do mnie przemówił. Profesjonalnie i fachowo. Ciepła atmosfera, miło i serdecznie. Na pewno będę w kontakcie i wrócę jeszcze na niejedno szkolenie, jako, że odebrałam je jako jedno z nielicznych, z których byłam zadowolona.
 
 
   
04/20/2015
Aleksandra Górecka
 
Pani Ola to 100% profesjonalistka. Dla mnie to prawdziwa artystka! Jestem jej niezmiernie wdzięczna - byłam załamana makijażem wcześniej robionym w innym salonie. Pani Oleńka podjęła się trudu, nie bała się lada wyzwania (najpierw rozjaśniła moje kruczo czarne, sztucznie zrobione brwi - później specjalną metodą zdjęła część barwnika i po wygojeniu - wyczarowała piękne, naturalnie wyglądające brwi. Nie mogę uwierzyć, patrząc w lustro, że tak naturalnie i perfekcyjnie może wyglądać makijaż permanentny. Teraz idę na górną kreseczkę. Pani Oleńko, bardzo, bardzo dziękuję, że dołożyła Pani tylu starań i dzięki Pani mogę znów patrzeć w lustro. Jest Pani czarodziejką.
 
 
   
02/14/2015
baner stalińska2
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585